Kvalitně obsazený podnik pořádala VTJ Lipník nad Bečvou a organizátorům se podařilo zajistit účast jak místních tradičních mužstev (Sokol Ústí, SK Hranice, VTJ Lipník nad Bečvou a MS Kroměříž), tak i atraktivního soupeře v podobě Baníku Ostrava.

V prvním utkání se hraničtí mladíci střetli s pořádajícím oddílem VTJ. Na hráčích byla vidět počáteční nejistota, vždyť se jednalo o první zápas v hale. Postupně se však hra zlepšovala.

Dařilo se hlavně útočníkům Vymětalíkovi a Frydrychovi. I díky nim Hranice zvítězili 5:3.

Druhým soupeřem hranických byl Baník Ostrava. Zde se již projevila lepší obranná hra SK a opět velmi kvalitní útok. Zápas skončil poměrem 4:2 ve prospěch Hranic. V posledních dvou zápasech ale přípravku SK opustilo střelecké štěstí.

Defenziva i brankáři Páleník a Čambor však tým podrželi a tato utkání tak opět patřila hranickým. Mladíci vyhráli oba duely shodným poměrem 2:1. Výkon hranických mladých fotbalistů byl korunován prvním místem na turnaji a podtržen úspěchem Matěje Vymětalíka, který získal ocenění za nejlepšího střelce turnaje. Kromě hráčů si zaslouží poděkování i jejich obětaví rodiče.

Branky Hranic: Vymětalík 6, Frydrych 5, Páleník, Králík

Sestava Hranic: Vymětalík, Čambor, Šidlík, Frydrych, Páleník, Bačík, Plachý, Siegel, Králík O., Čagan, Symerský, Kunovský.

(skH)