Hosté s mladým a ambiciózním kádrem velmi nepříjemně útočili, jednoznačně chtěli zvítězit a odvézt si tři body, které by jim zajišťovaly kontakt se špicí tabulky.

Jejich nápor však v 15. minutě trochu zchladil nádherným uvolněním a přesnou střelou nejlepší hráč na hřišti Martin Krampla. Radost však kozlovickým trvala jen dvě minuty, jelikož soupeř srovnal Krejčím na 1:1. Nerozhodně skončil i první poločas.

I po příchodu z kabin Olomouc pokračovala v rychlé kombinační hře a měla i šance, které domácí obrana s dobře chytajícím Kadlecem odvracela. Poté se však v 76. minutě nádherným halfvolejem trefil Matějov a strhl vedení na stranu Kozlovic.

Domácí se touto brankou zklidnili a po ideálním uvolnění Kramplou zvýšil excelentně Lukáš Plch v 84. minutě na 3:1, když skóroval do prázdné branky. Hostům se podařilo ještě v 90. minutě zkorigovat po skrumáži na 2:3, ale hlavní rozhodčí za tohoto stavu zápas ukončil.

FK Kozlovice - 1. HFK Olomouc B 3:2 (1:1)

Branky FK Kozlovice: 15. Krampla, 76. Matějov, 84. Plch.

Sestava: Kadlec - Matějov, Vyplel, Vyskočil, Di Cuia, Kuba, Šolín, Plch (89. Kušner), L. Dohnal (22. Stokláska), Krampla, Vaculík (86. Kocfelda).

(FKk)