Úvod zápasu začali domácí pěkně zostra. Již v šesté minutě se dostal do šance Vavřík, ale nedal. O chvíli později Málek centroval a Dohnalovu hlavičku brankář zneškodnil.

Ve 27. minutě hranickým zatrnulo, když zaváhal Král, avšak Chrástecký bravurním zákrokem jedinou gólovou šanci soupeře v prvním poločase zlikvidoval.

Orlová se nedokázala proti slušně zorganizované obraně a zejména zhuštěnému středu pole prosadit. Ve 34. minutě dostal krásný míč mezi obránce Rebenda a zaslouženě vstřelil branku, která se v závěrečném zúčtování ukázala jako vítězná.

Do konce poločasu mohl být výsledek daleko výraznější, jenže Rebenda mířil hlavou nad a Král svou šanci rovněž neproměnil. I druhá půle byla takřka celá v režii Hranic.

Největší šanci měl Dohnal a poté i Bušina, ale druhý uklidňující gól se nedostavil. Naopak Orlová v 87. minutě po zahrané standardní situaci mohla vyrovnat, Richter však byl na místě a míč směřující do branky odkopl. Nutno podotknout, že vítězství Hranic bylo zcela zasloužené.

SK Hranice - FC Slavia Orlová 1:0 (1:0)

Branka: 34. Rebenda.

Sestava SK Hranice: Chrástecký - Král, Richter, Punčochář (71. Bočan) - Modelský, Anastazovský (84. Verchola), Málek, Bušina - Vavřík (65. Chrastina), Dohnal - Rebenda.

(skH)