Hosté nastoupili s řadou starších hráčů, se kterými si měl mladý kádr Hranic poradit, ale výsledný efekt byl opačný. Domácí začali aktivně a dostali soupeře v úvodu pod tlak.

Již v desáté minutě si na centr Dohnala naběhl Ferenc a poslal Hranice do vedení. Zvýšit poté mohl Dohnal, ale v dobré šanci pálil vedle. Soupeř ve 24. minutě vyrovnal - po centru ze strany nebyl problém pro nepokrytého Martinku umístěnou střelou dostat míč do sítě.

Druhá půle začala pro hranické tragicky. Hned ve 46. minutě obrana opět svou nedůsledností chybovala a Woznica otočil výsledek ve prospěch Poruby. Je sice pravda, že v průběhu druhého poločasu měli hraničtí více míč na svých kopačkách, avšak nutno dodat, že celkem bez efektu. Když v 88. minutě vystihl Rebendovu zbytečnou malou domů opět Martinka, definitivně rozhodl o tom, že body si odvezou hosté.

SK Hranice - TJ Vokd Poruba Tchhas 1:3 (1:1)

Branky: 11. Ferenc - 24. a 88. Martinka, 46. Woznica.

Sestava SK Hranice: Majer - Pančochář (57. Vavřík), Michálek (77. Pulkert), Král, Bočan - Modelský (70. Bušina), Kufa, Chrastina, Rebenda - Dohnal, Ferenc.

Utkání osmého kola sehrají hraničtí fotbalisté opět v domácím prostředí, když se v sobotu 27. září utkají od 16 hodin s dvanáctým Rýmařovem.

(skH)