TJ Orlová - SK Hranice 2:0 (0:0)

Domácí se prezentovali důslednou obrannou činností. V úvodní části zápasu se dostávali na půlku soupeře kolmou přihrávkou mezi obránce. Pozorný brankář Vítek však vždy včas dokázal vyběhnout a míč odehrát. To bylo z jejich strany takřka po celou dobu utkání vše.

Hranice se postupně začaly prosazovat kombinační hrou, která však v prvním poločase postrádala zakončení. Ve 21. minutě po centru Staňka pálil z osmi metrů nad branku Ferenc.

Pět minut před koncem úvodní části všem utekl Rybařík, ale jeho samostatné sólo zůstalo neproměněno. Obraz hry byl po změně stran takřka stejný. Hranice postupně zvyšovaly tlak, více se dostávaly do gólových situací, z nichž zejména Dohnal, Ferenc a Rybařík mohli skórovat.

Paradoxem druhé půle bylo, že Orlová nevystřelila na branku, a přesto zvítězila 2:0. V 65. minutě po odkopu domácích a následném brejku Richter ve snaze odehrát míč do autu trefil šibenici vlastní branky.

V nastaveném čase se řítil sám na gólmana domácí útočník, který si předkopl balon. Vítek vyběhl ve snaze zachytit míč, ale v souboji nešťastně trefil i hráče. Následnou penaltu Orlová proměnila a upravila na konečných 2:0.

„Orlová nás zklamala ve svém pojetí hry. Vždyť ve svém středu měla spoustu kvalitních hráčů, kteří prošli Baníkem Ostrava. Naši kluci předvedli dobrý výkon, který ale postrádal přesné zakončení. Bez branek se nevyhrává,“ řekli po utkání Kubica s Průchou, trenéři SK Hranice.

Sestava: Vítek - Michálek, Král, Richter, Anastázovský - Ferenc, Modelský - Málek, Staněk - Rebenda, Rybařík.

Další mistrovské utkání sehraje Sportovní klub Hranice v sobotu 3. listopadu od 14 hodin doma proti FC Vsetín.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK:

Fotbalisté SK Hranice dovezli tři body z Napajedlí

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika