Pro hranické kluky byla tato akce domluvena jako poděkování za celoroční potěšující výkony. Bohužel hned v prvním zápase narazili na nejtěžšího soupeře a tak jako před třemi týdny doma se jim Baník Ostrava nepodařilo porazit.

Naopak po školáckém zaváhání při autovém vhazování obdrželi hlavičkou jedinou branku utkání. Naštěstí se kluci nenechali otrávit a další dvě těžká utkání s přehledem zvládli.

Hlavně pak vítězný zápas s Frýdkem Místkem o dvě branky se později ukázal jako klíčový.

Dalších šest povinných bodů uhráli po výborné hře s Poličnou a Luhačovicemi. V předposledním zápase kluci po většinu času jasně kontrolovali hru a také si vypracovali tříbrankový náskok.

Ojedinělá chyba obránce však chlapce z Dubnice posadila do sedla a nebýt taktického myšlení druhé čtverky mohlo být hůř. Do posledního utkání naši hráči nastoupili proti domácímu Vsetínu s vědomím, že i zisk jednoho bodu znamená zlaté medaile pro SK Hranice.

Přes neustálou převahu kdy soupeře prakticky nepustili na naši půlku, se nepodařilo vstřelit jediný gól, když se v hranickém mužstvu nenašel hráč, který by na sebe vzal zodpovědnost za výsledek.

První místo je pro kluky velkou vzpruhou do další tréninkové práce, bez které nejde tento náročný sport vykonávat na potřebné úrovni.

Celé mužstvo zahrálo dle svých možností, ale je třeba jmenovat hlavní tahouny týmu, kterými tentokrát byly první dvě obranné dvojice ve složení David Zezulka, Zdenek Stryk a Petr Holoubek, Radim Žingor.

Z brankářů tentokrát vynikal Martin Chovanec a je jen škoda, že se neutrhl žádný z elitních střelců týmu.

Výsledky a SK Hranice: SK Hranice - Baník Ostrava 0:1, - 1. FC Valašský 4:1, - FK VP Frýdek Místek 2:0, - TJ Poličná 4:0, - FC Luhačovice 3:0, - FK ZŤS Dubnica 3:2, - FC Vsetín 0:0.

Sestava a střelci branek SK Hranice: Chovanec, Zezulka 1, Stryk 1, Šumšal 3, Frydrych 2, Tomečka, Holoubek 1, Žingor, Nehyba 2, Marek 2, Zbruž 2, Molnár, Kelar, Vyka 2, Šnejdrla.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika