V prvním poločase byl k vidění vcelku nezáživný fotbal. Obě družstva pozorně bránila a každé z nich si vytvořilo jednu gólovou situaci.

Domácí ve 21. minutě, kdy po rohu pálil vedle Dohnal a následně soupeř, jehož šanci zmařil brankář Majer. Druhých pětačtyřicet minut přineslo oboustranně aktivnější kopanou.

Hraničtí se postupně dostávali na dostřel, avšak v 52. minutě po nedůsledném pokrytí středu pole prošel obranou Hořák a poslal Slavičín do vedení. Domácí se snažili odpovědět, ale pokusy Richtera i Modelského brankou neskončily.

V 71. minutě to byl opět hostující Hořák, který se prosadil v souboji v pokutovém území a zvýšil na 2:0. V závěru sice domácí soupeře zatlačili, stav se avšak již do závěrečného hvizdu sudího neměnil.

SK Hranice - SK TDV Slavičín 0:2 (0:0)

„Oba týmy působily unaveným dojmem, což určitě ovlivnilo čtvrteční vložené kolo. Utkání samo o sobě přineslo oboustranně opatrný fotbal s minimem šancí na obou stranách, a zde byl patrný rozdíl. Soupeř své šance proměnil, kdežto my ne. Nutno však říci, že z naší strany musí být na domácím hřišti větší nasazení,“ řekli Radek Průcha a Lubomír Kubica, trenéři poraženého celku.

Branky: Hořák 2.

Sestava SK Hranice: Majer - Bušina (76. Anastazovský), Král, Richter, Pančochář - Rebenda (64. Vavřík), Málek, Verchola, Modelský - Adamovič, Dohnal (74. Chrastina).