SK Hranice – TJ Nový Jičín 4:2 (1:0)

Ve 26. minutě založil na levé straně akci D. Bezděk, přihrávkou našel opět R. Vladika, tomu včasným vyběhnutím zhatil šanci Navrátil a dorážka D. Zbruže z velmi slibné pozice mířila nad břevno. Aby toho pro Hranice nebylo málo, za dvě minuty si z levé obrany zaběhl na křižný míč J. Šnejdrla, ale jeho samostatný nájezd pohotově zlikvidoval Navrátil. Jediná šance hostí se zrodila pět minut před půlí, kdy domácí obrana tečovala střelu do protipohybu J. Tomečky a ta skončila na pravé tyči. Do šaten se tak odcházelo s pouhým jednogólovým náskokem Hranic.

Na začátku druhého dějství využili hosté těsného ofsajdové postavení k rychlému protiútoku, který se snažil uhasit vyběhnutím J. Tomečka, ten však míč nakopl pouze do Skoupila a od jeho kolene se balón z 25 metrů dokutálel do prázdné klece 1:1. Odpověď přišla téměř okamžitě, když R. Frydrych skvěle vybojoval ve vápně míč a M. Vyka se z osmi metrů nemýlil – 2:1. Pak při výjezdu ztratil D. Zbruž, balón se ihned dostal před šestnáctku k Janovskému a ač si na jeho přízemní střelu J. Tomečka sáhl, přesto skončila u levé tyče – 2:2.

Následoval nevyužitý nájezd velmi aktivního M. Vyky z levé strany. Hru zrychlil vhozeným autem M. Kubica pravě na M. Vyku, ten se na hrotu zbavil svého strážce, poslal příhru pod sebe a R. Frydrych nedal gólmanovi střelou po zemi šanci – 3:2. Za tři minuty přiletěl do vápna utěšený centr J. Šnejdrly a M. Vyka jej hlavou lehce lízl, ale Navrátil byl opět na svém místě. Stejně jako na druhé straně J. Tomečka, který se nenechal překvapit střelou pod břevno. Tečku za zápasem udělala výborná přihrávka J. Šnejdrly z pravé strany, kterou šest minut před koncem uklidila do sítě placírka D. Bezděka – 4:2.

Sestava: Jakub Tomečka (90) – Jiří Bruštík (80), David Kučera (90), Radim Kalous (67), Jan Šnejdrla (70) – David Bezděk (75), Michal Kuchař (74), Pavel Šišlák (76), Matěj Kubica (68) – Marek Vyka (90), Radek Vladik (75). Dále nastoupili: Dominik Zbruž (68), Radim Frydrych (67)

Branky: R. Vladik, M. Vyka, R. Frydrych, D. Bezděk (skF)