Kabelík si do Troubek pozval dvacet týmů a rozdělil je do čtyř skupin, které se postupně odehrály v sobotu. Z každé skupiny postupovaly hned čtyři celky do nedělních vyřazovacích bojů.

I samotný Mojmír na sebe oblékl dres svého celku a zaznamenal jednu přesně mířenou trefu, která byla už jeho čtyřicátým zásahemv kariéře za tým FC Vitur. V neděli přijelo do Troubek šestnáct družstev, která byla hladová na úspěch ve vyřazovacím pavouku.

V osmifinále postupně vypadly týmy: Chropyně, Bimbáni, Nevlezem se do dveří, Dynamo Tykev, Dezolátní Majetín, Sweet Angels, U Hanuša Bystřice pod Hostýnem a Fox River Team.

Ve čtvrtfinále zvítězily shodně 4:1 celky Pittbulls a Turovice, které tak vyprovodily Mumulent a Nulovou Šanci. O gól méně vstřelil Leguán, jenž si poradil s FC Vitur 3:1.

Nejvyrovnanější souboj sváděly Formuna Team a Don Team. Jejich utkání skončilo v normální hrací době 1:1 a tak musely přijít na řadu pokutové kopy. V těch byl lepší (4:2) prvně jmenovaný Team, který tak postoupil mezi poslední čtyři družstva.

Obě semifinále byla kupodivu jednoznačnou záležitostí. Pittbulls porazili Turovice 4:0 a stejným rozdílem ve skóre, jen větším počtem vstřelených branek, skončilo i utkání Leguán - Fortuna Team (5:1).

Také boje o medaile byly poměrně jednoznačné. V utkání o třetí místo si Turovice poradily s Fortuna Teamem 5:1 a v boji o zlato dvou „zvířecích“ týmů Pitbulové „roztrhali“ Leguány 5:2.

Po skončení turnaje byli také oceněni nejlepší hráči. Gólmanům kraloval František Kuba (Turovice), hráčem turnaje byl vyhlášen Petr Bogdaň (Pittbulls) a nejlepším střelcem se stal s úctyhodným počtem devatenácti branek Libor Bosák (FC Vitur).

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika