O osudu utkání rozhodla jediná branka, kterou vsítili kozlovičtí na začátku druhého poločasu z pokutového kopu.

Domácí trenérská dvojice Skopal - Štěpaník měla těžkou pozici v sestavování družstva na tento pro Kozlovice velmi důležitý zápas. Marodku hráčů totiž rozšířil v předcházejících zápasech dobře hrající Mánek a také zranění Kuby není doléčené.

Navíc z nepochopitelných důvodů se nedostavil k utkání Navrátil. Proto byla situace těžká, ale na druhé straně při skládání sestavy jednoduchá, protože kozlovičtí měli opravdu jen jedenáct zdravých hráčů a na střídačce tři marody.

Po měsíční pauze zaviněné zraněním se do domácí sestavy vrátil Plch.

FK Kozlovice - TJ Sokol Určice 1:0 (0:0)

Fotbalisté Kozlovic zabojovali a podali za dané situace slušný výkon. Jediný gól utkání zařídil po faulu na Kocfeldu z pokutového kopu ve 48. minutě domácí Vyplel. Určice, přestože také nehrály v kompletní sestavě, hlavně ve druhém poločase nebezpečně útočily.

Ale fotbal je nevyzpytatelný a hraje se na góly, a ten se hostům i přes velký tlak nepodařilo vstřelit, a proto utkání skončilo těsným vítězstvím domácího celku. Branka: 48. Vyplel z penalty.

Sestava FK Kozlovice: Kadlec - Kušner, Vyplel, Vyskočil „C“, DiCuia, Matějov, Šolín, Krampla, L. Dohnal, Plch, Kocfelda.

(fkK)