Domácí hráli uvolněně, zatímco soupeř se sice snažil, avšak takřka bez efektu. Již ve třinácté minutě našel Verchola nabíhajícího Rebendu a ten prudkou střelou nedal brankáři šanci – 1:0.

Hosté sice ze skrumáže dali vyrovnávací branku, avšak pomezní rozhodčí odmával ofsajd. O chvíli později se skvěle uvolnil Dohnal, jenže pálil jen do gólmana a o tři minuty později střílel vedle.

Zlomový okamžik nastal, když hostující Píšek zbytečně fauloval Málka a byl předčasně poslán do šaten. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Hranice kontrolovaly hru a hosté se minimálně dostávali na dostřel.

V 67. minutě se dostal do gólové situace dobře hrající Rebenda, brankář ovšem jeho pokus s námahou vyrazil. Poté si po skvělém centru z pravé strany naběhl do šestnáctky Vavřík a parádní střelou pod břevno upravil na 2:0.

Do konce utkání se na trávníku již nic zajímavého neudálo, za zmínku stojí jen druhá žlutá karta pro domácího Punčocháře, který tak šel v 79. minutě zklidnit vášně do sprch.

SK Hranice – FC Velké Karlovice 2:0 (1:0)

Branky: Rebenda, Vavřík

„Celkově lze říci, že soupeř hrál v křeči a až na jednu situaci nás neohrozil. Z hostujících hráčů jde vyzdvihnout neúnavného čtyřiatřicetiletého útočníka Plánku a nejlepšího hráče na hřišti, zkušeného Mikulu.“

„Naši kluci podali kolektivní výkon s minimem individuálních chyb a v soutěži jsme nakonec obsadili slušné sedmé místo. Tým má perspektivu, vždyť v kádru bylo v jarní sezoně pět dorostenců a na hřišti se objevovali dokonce i dva, jež věkově patří do mladšího dorostu,“ řekl Lubomír Kubica, trenér SK Hranice.