Po bezbrankovém poločase vsítil vítěznou branku Přidal. Muži 1. FC Přerov si poradili s Kostelcem na Hané 6:2 (3:2).

Přerovský Václavíček sice dosáhl tří branek, ale jedna z nich byla vlastní, tudíž mu hattrick nemůžeme připsat. Další branky pořadatele turnaje vstřelili Cigánek, Pola z penalty, Kučera a Střelec.

Za poražené mimo vlastní branku skóroval Dohnal. Před polednem si ještě Nezamyslice poradily s Tovačovem 3:1. Labouněk sice v prvním dějství dostal Tovačov do vedení, ale po změně stran dvěma brankami Švrteckého a jedné Pavelky otočily Nezamyslice misky vah na svou stranu.

V posledním střetnutí druhého kola si starší dorost Prostějova pochutnal na mužích Újezdce a vyhrál vysoko 8:1 (7:0). Do černého se trefili: Šmíd 3, Batula 2, Homola, Hemerka a Fabiánek, za poražené upravil výsledek Přikryl.

Tabulce střelců vévodí šestice hráčů se třemi brankami: Dohnal a Kiška (oba Kostelec), Kuba (Kozlovice), Šmíd (starší dorost Prostějov), Táborský (starší dorost 1. FC Přerov) a Václavíček (1. FC Přerov).

Třetí kolo turnaje bude rozloženo do dvou dnů. V sobotu dopoledne se střetnou muži 1. FC Přerov s Nezamyslicemi (v 10 hodin), v pravé poledne nastoupí Kostelec proti starším dorostencům Prostějova, a potom přijde na řadu souboj starších dorostenců 1. FC Přerov proti mužům Újezdce (14.00 hodin).

V neděli o čtvrt na dvě potom změří síly ještě Kozlovice s Tovačovem. První přípravná utkání odehrála i áčka žáků v Kroměříži s Hanáckou Slavií.

Starší po bezbrankovém poločase remizovali 1:1, autorem branky Přerova byl Zaoral.

Mladší sice vedli zásluhou Pochyly, ale soupeř se ještě v první půli dvakrát trefil do černého.

Ve druhé půli branka nepadla, tudíž 1. FC Přerov si zapisuje prohru 1:2.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika

 

(lj)