Dukla Hranice - Sokol Radslavice B 3:1 (2:0)

Po první čtvrthodině vzájemného oťukávání a odkopů odnikud nikam se domácí ujali vedení po první zdařilé akci po levé straně Juřicou, a když ve 22. minutě Dán po dobře zahraném trestném kopu zvýšil na dvoubrankový rozdíl, zdálo se, že tentokrát nebudou body viset příliš vysoko.

Hráči Dukly si po celou první půli udržovali mírnou převahu a hosty k ničemu příliš vážnému nepustili. Druhý poločas byl o něčem úplně jiném. Hosté se vrátili ze šaten jakoby pokropeni živou vodou.

Převzali iniciativu a byli většinou dříve u míče. Už ve 48. minutě si hostující Ráb u středové čáry vzal míč, prošel s ním rozestoupenou obranou po levé straně až před brankáře a snížil na 2:1. Po dosažení kontaktního gólu byli hosté lepším mužstvem, a že se jim nepodařilo vyrovnat, bylo dílem dobrého výkonu brankáře Czyže, dílem zbrklosti hostí při zakončování akcí a dílem obrany domácích, ve které kraloval Kubeša.

Když se zápas dostal do závěrečné fáze a hosté útočili vším, co mělo nohy, zapomněli při tom na bránění a to se jim stalo osudným. Dvě minuty před koncem přidal Juřica třetí gól do hostující sítě.

Sestava Dukly: Czyž - Dán, Kubeša, Huf, Matuška (77. Lahoda) - Štefek, P.Juřica, Hadam (50. Bilka), Kryzan- M. Juřica, Juga.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika