SK Hranice – Velké Losiny 2:2

Jenom první čtvrthodinu se zdálo, že by domácí mohli tentokrát v utkání uspět bez větších komplikací. Zatlačili hosty na jejich polovinu, ale v jejich hře chyběla finální přihrávka a zakončení.

Běhaví hosté brzy zjistili, že jim velké nebezpečí nehrozí, sami podnikli několik nebezpečných protiútoků a postupně přebírali iniciativu. Už v 17. minutě se jim podařilo Klemsou dosáhnout vedoucí branky. Hosté se tlačili dopředu, a po jedné ze svých akcí nastřelili tyč domácí branky.

Do konce poločasu se obraz hry již nezměnil. Také převážná část druhé půle byla podobná té první, a to i přes to, že domácí Fiala v 50. minutě hlavou vyrovnal. Ani to domácí nevyburcovalo k tomu, aby zpřesnili hru a zvýšili tempo, zejména když za další minutu zcela neobsazený Soukup dostal znovu hosty do vedení.

Hosté byli v této části hry lepším mužstvem, dobře obsazovali domácí útočníky a obranné zákroky při benevolenci rozhodčího často dohrávali. Teprve domácí dvojí střídání rozhýbalo hranické hráče v posledních deseti minutách k náporu, jehož výsledkem byla v 90. minutě vyrovnávací branka Fialy.

Rozhodčí: Stloukal

Žluté karty: Rybařík, Michálek, Vítek.

Sestava Hranic: Vítek - Bočan, Král, Richter, Michálek - Rybařík (71. Rebenda), Modelský, Málek, Ferenc - Dohnal (80. Staněk), Fiala.