SK Hranice - TJ Bohuslavice 2:0 (l:0)

Hosté nastoupili k utkání s respektem. Dobře bránili a do útočné činnosti se snažili vysouvat rychlého Žůrka a důrazného Kretka. Hranice jako obvykle produkovaly kombinační fotbal s dobře organizovanou obranou.

V prvním poločase byly jasně lepším týmem a soupeře takřka nepustily na dostřel ke své brance. Ovšem jejich produktivita byla žalostná. Svoji snahu nakonec korunovaly úspěchem, když ve 42. minutě po zahrané standardní situaci otevřel skóre Dohnal.

Do druhé půle Bohuslavice vystřídaly tři hráče, tedy maximální počet, a bylo to hodně znát. Začaly být podstatně důraznější a do útočné fáze se dostávaly již ne pouze nákopem, ale i kombinací. V 58. minutě po zaváhání obrany Hranic se dostal do gólové pozice Žůrek, naštěstí však netrefil prázdnou branku.

Zajímavá situace vznikla v 79. minutě, kdy se zranil gólman hostů a do branky musel nastoupit hráč z pole Odstrčilík. Zdálo se, že domácí rozhodnou utkání ve svůj prospěch, ale soupeř kladl značný odpor a dokonce si opět vytvořil gólovou situaci. Utkání nakonec rozhodl v 88. minutě Rebenda, který pěkně naběhl na centr Rybaříka a hlavou nedal brankáři šanci.

„Utkání jsme již měli rozhodnout v první půli, kdy jsme měli neustálou převahu. Druhá část hry byla z naší strany bez patřičné koncentrace a nasazení,“ řekl Lubomír Kubica, trenérSK Hranice.

Sestava: Vítek - Bušina, Michálek, Richter, Bočan (46. Anastazovský) - Fiala (84. Rebenda), Modelský, Málek, Ferenc - Dohnal, Rybařík.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika