Hraničtí žáci vezou body z Rýmařova

HRANICE - Mladší žáci SK Hranice A zahájili prvním mistrovským utkáním v Rýmařově soutěžní ročník 2007-2008 druhé nejvyšší žákovské soutěže v kopané.

22.8.2007

Starší žáci SK Hranice.Foto: Ilustrační foto/DENÍK/David Málek

Po nevydařené generálce se Zlínem (prohra 1:5) se kluci představili v zcela odlišném světle a své vrstevníky nekompromisně smetli.

Jiskra Rýmařov-SK Hranice A 0:10 (0:3)

Od samého začátku se Hranice usadily na domácí polovině a soupeř se dostával pouze v ojedinělých případech před hranickou šestnáctku. První branky se hosté dočkali již v sedmé minutě, když Marek zakončil pohlednou kombinační akci na pravé straně hřiště. Po dalších třech minutách domácí gólman pouze vyrazil střelu Žingora, Marek nabil proti noze Strykovi a jeho dalekonosná střela skončila pod břevnem. Skóre poločasu uzavřel důrazný Frydrych po nahrávce od Šumšala.

Po změně stran již soupeř odcházel fyzicky a hosté toho dokázali patřičně využít, když v rozmezí šesti minut vstřelili čtyři branky. Pět minut před koncem utkání vystihl Marek odkop od branky a chytrým obstřelením gólmana zvýšil už na 8:0. Konečnou podobu výsledku na kulatých 10:0 upravil Frydrych, který bezpečně proměnil dva pokutové kopy.

„Kluky je potřeba za výsledek pochválit, ale také je nutno podotknout, že musíme zapracovat na zakončování vypracovaných příležitostí, kterých jsme si v tomto zápase připravili dalších deset. Pro mládežnickou kopanou je taktéž škoda, že nebyla vůle funkcionářů Řídící komise pro Moravu prosadit výborné pravidlo (platí nejen v O KFS) o hokejovém střídání, protože do zápasů bude moci v tomto ročníku zasáhnout pouze šestnáct, místo dosavadních osmnácti hráčů," řekl po utkání Radim Žingor, trenér vítězného celku.

Branky: Radim Frydrych 3, Jakub Marek a Zdeněk Stryk po 2, Marek Šumšal, Petr Holoubek a Jan Nehyba.

Sestava: Martin Chovanec (31. Jakub Tomečka), Daniel Siegel (40. Daniel Šerý), Dominik Zbruž, David Zezulka, Jan Šnejdrla (53. Tomáš Molnár), Radim Frydrych, Radim Žingor (37. Jan Nehyba), Petr Holoubek, Zdenek Stryk, Marek Šumšal (43. Petr Kelar), Jakub Marek.

STARŠÍ ŽÁCI

Jiskra Rýmařov-SK Hranice A 1:2 (0:2)

Branky: Radim Pokorný a Martin Halašta.

Sestava: Radim Nakládal, Martin Halašta, Richard Poláček, Václav Žabíček, Tomáš Kus, Jakub Lukeš, Miroslav Janáček (68. Štěpán Hlavica, 70. Josef Rýpar), Patrik Sencovici, Roman Grygar, Zdeněk Biskup, Radim Pokorný.

22.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 18 100 Kč

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) Řidič - skladník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18100 kč, mzda max. 19050 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup možný IHNED., , Náplň práce:, přeprava nákladu po ČR, manipulace se zbožím na velkoobchodním skladu, vedení záznamů, údržba vozidla., , Požadujeme: , samostatnost a spolehlivost, aktivní přístup, ŘP sk. B (průkaz obsluhy VZV výhodou)., , Nabízíme:, Stravování, kantýna, benefitní program volání u T-Mobile, HPP ve stabilní společnosti, prodloužení pracovního poměru., , Zájemci se mohou hlásit do 16.8. 2018:, - zasláním životopisu na email ztvrdon@krok-hranice.cz. Pracoviště: Krok cz, v.o.s., Komenského, č.p. 421, 753 01 Hranice 1. Informace: Zdeněk Tvrdoň, +420 581 698 344.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 15 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup možný IHNED., , Nabízíme:, osobní ohodnocení, strava., , Zájemci se mohou hlásit u pana Smoly:, - zasláním životopisu (CV) na email: restaurace@restaurace-pivovar.cz;, - telefonicky na čísle 777 715 563;, - osobně v Restauraci - pivovar, Komenského 35, Přerov. Pracoviště: Schmidt - restaurace s.r.o. - pracoviště přerov, komenského ul., Komenského, č.p. 696, 750 02 Přerov 2. Informace: Ctirad Smola, +420 777 715 563.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 14 900 Kč

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Řidič nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 14900 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky., řidičský průkaz skupiny C + E, trestní rejstřík bez záznamu., , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na email: libor.haban@tiscali.cz;, - telefonicky (po - pá 8,00 - 16,00 hod.) na čísle 602 739 621 - pan Habáň, , Místo výkonu práce: Troubky 900, 751 02 Troubky nad Bečvou, okr. Přerov. Pracoviště: Libor habáň autodoprava s.r.o., 751 02 Troubky nad Bečvou. Informace: Libor Habáň, +420 602 739 621.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 7 450 Kč

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie Prodavač/ka textilu (OZP). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 7450 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup možný IHNED. Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb., , Požadavky:, znalost práce s počítačem; příjemné vystupování, , Zájemci se mohou hlásit:, - telefonicky (v pracovní dny od 08,00 - 17,00hod.) na čísle 734 234 265 - paní Ivona Výtisková. Pracoviště: Broome, s.r.o. - pracoviště hranice, Tř. 1. máje, č.p. 1901, 753 01 Hranice 1. Informace: Ivona Výtisková, +420 734 234 265.

Divizní derby mezi SK Hranice a TJ Sokol Ústí (v bílém). Ilustrační foto

Bitvu o Hranice "zremizoval" neregulérní gól

Kopeme za fotbal může splnit sen i vám

-

Vyberte GÓL 2. kola! Tady jsou nejhezčí trefy Krajského přeboru

VIDEO, ANKETA / Další kolo olomouckého krajského přeboru přineslo pohledné trefy a tradiční hlasování o nejhezčí trefy fotbalistů této soutěže. Vyberte nejkrásnější branky 2. kola. Tři góly a anketa uvnitř.

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.