TJ Jeseník - FK Kozlovice 5:3 (3:2)

Hosté vstoupili do utkání velmi nešťastně a v patnácté minutě již prohrávali 0:3. Hrubé chyby v celkovém obranném pojetí včetně chyby brankáře značně ovlivnily vývoj zápasu.

Výsledek se podařilo do poločasu zkorigovat na přijatelných 2:3 a do druhé pětačtyřicetiminutovky nastoupili hráči Kozlovic s přesvědčením, že se dá výsledek ještě obrátit. To se také málem podařilo.

Stokláska nádherně s klidem zkušeného hráče vyrovnal na 3:3. Bylo proto až neuvěřitelné, jakých taktických chyb se dopouštěli hlavně zkušení hráči, kteří nedodržovali taktické pokyny trenéra Kadlčíka. Odkryli střed pole a nesmyslně se hnali za vítězstvím, což domácí tým rychle pochopil a ze dvou brejkových akcí rozhodl utkání.

Branky: Pavelka 2, Juriš, Jaroš, Jurčák - O. Vrba, Kuba, Stokláska.

Sestavy

Jeseník: Jaroš - Keltner, Kavka, Harazin, Stavinoha (78. Mlynář), Juriš, Chovan, M. Jaroš, Jurčák, Vala (56. Moravec), Pavelka. Trenér: Krobot.

Kozlovice: Mánek - Kušner, Stokláska (65. Přikryl), Baďura (46. Losman), Krampla (68. L. Dohnal), Jedelský, O. Vrba, Kuba, Řehák, Štěpaník, Vyskočil. Trenér: Kadlčík.