Nejprve se na zeleném pažitu sehrálo utkání dvou generací.

Otcové – synové 3:3

Mladší generace si na své předchůdce věřila, ale ani letos nedosáhla vítězství. Zápas to byl ostrý a nikdo nikoho nešetřil. Když asi patnáct minut před koncem utkání strhli otcové vedení na svou stranu vrhli mladíci všechny své nejlepší hráče na hřiště a ze závěrečného tlaku docílili vyrovnání v poslední minutě na konečných 3:3. Branky za otce dávvali Strnadel Petr dvě a Číhal Mira. U synů se prosadili tito střelci: Radim Číhal, Honza Hostaša a Petr Andrýsek.

Sokol Opatovice – Stará garda Sigmy Olomouc 7:4

Technika a přesnost přihrávek olomouckých fotbalistů byly velmi dobré. Diváci viděli hodně pohledných akcí na jedné i druhé straně. Padalo i hodně branek. Zápas skončil výsledkem 7:4 ve prospěch Opatovic.

Za opatovické mužstvo skóroval dvakrát Klvaňa, jednou se trefili Gerhard, Janásek, Strnadel, Bartošík, a jednu si dal soupeř vlastní. U mužstva Sigmy Olomouc dvakrát přesně mířil Sedláček, jednou Fiala a Kučerňák.

Zápas to byl pěkný, velmi slušný a diváci byli určitě spokojeni. Po skončení zápasu nám bývalí ligisté popřáli hodně úspěchů v nadcházející sezoně. Poté už následovala taneční zábava a přítomní se bavili dlouho do noci.