SK Hranice - FC Baník Ostrava B 0:1 (0:1)

Zatím co před týdnem prohrály Hranice s podstatně lepším soupeřem po vyrovnaném boji jen proto, že neproměnily brankové příležitosti, tento zápas s rezervou Baníku prohrály zaslouženě, a to i přes to, že ostravští hráči nepředvedli vůbec nic. Rozdíl byl snad jenom v kvalitě defenzivy.

Ta na straně Ostravy byla propracovanější a vedena Pepou Hoffmannem méně prostupná. Také bilance hranické ofenzivy začíná být tristní. Hráči, mající v popisu práce dávat góly, jsou neviditelní.

Třeba útočníkovi“ D. Richterovi se ještě v jarních zápasech nepodařilo nejen dát gól, ale z ohleduplností snad jen jemu vrozené dosud žádného brankáře soupeře ani nevyrušil z klidu. Totéž by se dalo říci o Žemlíkovi.

Právě toto utkání bylo klasickou ukázkou celé bídy kopané v Hranicích: nepřesné přihrávky, jejich špatné zpracování, pomalý start na míč a v neposlední řadě malá bojovnost některých hráčů.

Jediné, co bylo na tomto zápase zajímavé je fakt, že se po jednom z mála postupných útoků hostí dostal na hranici malého vápna k míči Zapalač a překonal na konci první půlhodiny ne právě nejjistějšího Sulikowského v brance domácích.

Byl to zápas oboustranně nepovedený a hráči trenéru Wozniakovi k jeho 60. narozeninám pěkný dárek nedali. Potěšitelný je jenom fakt, že příště to může být už jen lepší. Slušně vedené utkání řídil rozhodčí Chramcov.

Žlutá karta: Žemlík

Sestava Hranic: Sulikowski - Michálek, T.Richter, Král, Melčák - Anastazovský ( 60. Švancer), Páleník, D.Richter, Simandl ( 41. Kubica) - Žemlík, Ferenc.