Fotbalisté SK Hranice doma remizovali s juniorkou Baníku Ostrava

HRANICE - Dalším kolem pokračovala o víkendu fotbalová divize, skupina E. Do Hranic přijela rezerva Baníku Ostrava a oba soupeři se o body rozdělili rovným dílem.

18.9.2007

Hraničtí fotbalisté urvali v domácím prostředí s juniorkou Baníku Ostrava jediný bod. Foto: Ilustrační foto: archiv SK Hranice

SK Hranice-FC Baník Ostrava B 2:2 (2:1)

Juniorka Baníku Ostrava se jako obvykle prezentovala důslednou obrannou činností s vysokými středními obránci, kde zejména Pavlík podal takřka bezchybný výkon, běhavou zálohou, v níž dominoval Ficek, a v útočné řadě dělal problémy domácí obraně urostlý Myšinský.

Hranice chtěly navázat na slušné výkony z posledních zápasů a téměř se jim to podařilo. V 18. minutě po zahraném rohovém kopu se k odraženému míči dostal Ferenc a zajistil Hranicím vedení.

O dvacet minut později se obranou Baníku proháčkoval Modelský a na šestnátce přehodil vysoké obránce, kteří řešili tuto situaci sražením míče do vlastní branky - 2:0. Až do této minuty se hrál oboustranně pohledný fotbal.

V závěru poločasu však domácí zbytečně nakopávali míče, nenapadali soupeře v rozehrávce, a to se jim vymstilo, když gólem do šatny snížil Ficek. Úvod druhého dějství lépe vyšel Baníku a v 53. minutě srovnal Přecechtěl na konečných 2:2.

Celá druhá půle byla poznamenána nerovností terénu, takže bylo vidět více bojovnosti a nasazení než kombinace. Přesto si obě družstva vytvářela gólové šance. Baník nastřelil břevno, domácí Bušina se po křižné přihrávce ocitl před brankářem, jeho střela byla sice prudká, ale trefila gólmana, a tak se na výsledku již nic nezměnilo.

„Myslím si, že nerozhodný výsledek je spravedlivým vyjádřením sil, i když je pravda, že jsme vedli 2:0. V závěru utkání mohlo dojít jak k zisku, tak i k ztrátě bodů, avšak ani hosté ani my jsme neproměnili brankové příležitosti,“ řekl po utkání Kubica, trenér SK Hranice.

Sestava: Vítek - Michálek, Král, Richter, Bočan - Fiala, Málek, Modelský, Feranc - Rybařík (78. Rebenda), Dohnal (62. Bušina). ŽK: Bočan, Král, Rybařík, Bušina - Přecechtěl. Rozhodčí: Ludvík. Diváci: 350.

18.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Lakýrníci 20 000 Kč Lakýrníci automobilů a jiných vozidel Lakýrník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba 07,00 - 14,00hod., možnost práce i na zkrácený úvazek nebo pružné pracovní doby., , Náplň práce:, základování po tmelení, bodové lakování, leštění, , Požadujeme:, samostatnost, spolehlivost, pracovní disciplínu, praxe v oboru vítána. , , Nabízíme:, možnost výkonu práce i na DPP nebo DPČ; penzijní připojištění, profesní růst, odměny z výkonu, servis vlastního vozu za režijní náklady, , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: tdg@volny.cz;, - telefonicky (08,00 - 14,00hod.) na čísle 603 295 985 - pan Tůma. Pracoviště: Autocentr servis tdg, s.r.o., 753 01 Hranice 1. Informace: Vlastimil Tůma, +420 603 295 985. Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 110 Kč Provozní zámečníci, údržbáři Pracovník údržby - elektrikář, opravář obráběcích strojů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč, mzda max. 130 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba: 06,00 - 14,30hod.., , Požadujeme: , ochotu pracovat, zodpovědnost a samostatnost., , Nabízíme:, možnost platového růstu, 5 týdnů dovolené, stravenky, zajištění stravování přímo v areálu firmy, prémie, odměny, školení a firemní akce, , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu na e-mail: ciderova@sezakoprerov.cz. Pracoviště: Sezako přerov s.r.o., Kojetínská, č.p. 888, 750 02 Přerov 2. Informace: Kristýna Čiderová, . Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 20 000 Kč Ostatní stavební technici Kreslič/ka ve stavebnictví. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví. Znalost práce na PC – CAD programy, kancelářské aplikace (texty, tabulky); odpovědnost, pečlivost, , Nabízíme:, stravenky, mobilní telefon, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: hradilek@tonza.cz. Pracoviště: Tonza engineering s.r.o., Kojetínská, č.p. 3157, 750 02 Přerov 2. Informace: Tomáš Hradílek, +420 603 916 481. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotničtí asistenti, praktické 19 100 Kč Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) Praktická sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19100 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: CZ ISCO 32560 Praktické sestry, Požadujeme: , ukončené vzdělání - Praktická sestra (zdravotnický asistent) - dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění; praxe v oboru vítána., , Nabízíme: , možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na oběd, příspěvek na dovolenou., , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu na email: nemocnice@nemocnice-hranice.cz, , Místo výkonu práce: Nemocnice Hranice a.s., Zborovská 1245, 753 22 Hranice. Pracoviště: Nemocnice hranice a.s., Zborovská, č.p. 1245, 753 01 Hranice 1. Informace: Jitka Krejčí, .

Hranická triatlonistka Kristýna Skupieňová bude jedinou Češkou, která se zúčastní závodu v Patagonii.

Triatlonistku Skupieňovou čeká náročný závod v Patagonii

Úspěšní benjamínci Judo Hranice na moravském šampionátu. Zleva David Střílka, Alexandr Tošenovský a Ondřej Antolík.

Judo Hranice ovládlo mezinárodní vánoční turnaj

Cementáři si v Brně připsali první remízu sezony

První remízu v sezoně si v sobotu připsali házenkáři Hranic.

České házenkářky zaspaly začátek, Rumunsku podlehly o tři góly

Českým házenkářkám vstup na mistrovství Evropy nevyšel. Svěřenkyně trenéra Jana Bašného v úvodním duelu šampionátu prohrály s Rumunskem 28:31, když nezvládly hlavně začátek a ve druhém poločase jen marně dotahovaly náskok silných soupeřek.

Na Razule už zasněžují, lyžařská sezóna se blíží

Lyžařská sezóna už se pomalu blíží. K lyžařským areálům, které už zahájily přípravu sjezdovek zasněžováním, se připojil v noci na čtvrtek 29. listopadu také Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích.

Z Hranic se body nevozí! Florbalisté kralují divizi

Parádní sezonu odměněnou říjnovým pohárovým zápasem proti superligovým Vítkovicím zatím zažívají florbalisté Hranic. Po jedenácti odehraných kolech vedou divizní skupinu D s jedinou porážkou o tři body před druhým Šumperkem.