Zápas začal mírným tlakem Bělotína (hrající v bílých dresech), avšak internacionálové se ve 12. minutě ujali vedení zásluhou Josefa Muchy a hned určili, kdo bude mít skóre po celou dobu ve svých rukou. Druhou branku prvního poločasu přidal Róbert Kafka.

„Je skvělé, že do Bělotína přijely velké fotbalové osobnosti známých jmen, jako je třeba pan Rada. Zápas se hraje v přátelském duchu, ale bývalí hráči české reprezentace ukazují své schopnosti,“ zhodnotil v poločase jeden z přítomných diváků Michal Částečka.

Hosté ve druhé půli vstřelili další tři branky, na kterých se podepsali Petr Samiec, Jan Fiala a Radek Drulák. Alespoň malou čest bělotínských fotbalistů zachoval Michal Juřica v 65. minutě, který vstřelil první a jedinou branku domácích. Internacionálové nakonec porazili Sokol Bělotín 1:5.