„Myslím, že jsme první poločas soupeře zaskočili důrazem a přímočarostí. Do druhého poločasu soupeř stačil zareagovat a hra se vyrovnala. Branky jsme mohli dát my i soupeř. Ten vyrovnal po chybě a s trochou štěstí," popsal průběh utkání s Valašským Meziříčím trenér Hranic Rostislav Sobek.

Již v sobotu jeho svěřenci uvítají na domácím hřišti favorita soutěže z Petrovic. Druhý mančaft tabulky přehrál na podzim Hranice 3:0.

„Soupeř má zkušený tým. My spíše mladý. Může to být zajímavá konfrontace," zamyslel se lodivod.

Jeho tým nyní sice okupuje dvanácté místo, ale stále drží krok s čelem tabulky, což dokazuje i remíza ve „Valmezu".

Jak ale Rostislav Sobek říká, respekt z Petrovic má jako z každého jiného soupeře. Přesto neskrývá ambice zítra vyhrát.

„Soutěž je vyrovnaná a atmosféra v týmu by se jen nerada smiřovala s porážkou," řekl k mači kouč.

V domácím utkání chtějí hraničtí fotbalisté předvést to nejlepší ze sebe nejen kvůli bodovému zisku, ale i kvůli divákům.

Trenér Sobek pak doufá, že do hry zapojí i hráče, které na Valašsku postrádal.

„K dispozici by měl být Kundrát, který už nastoupil do utkání ve Valašském Meziříčí. Ve zmiňovaném utkání naopak chyběl Vyka a Šišlák. 
V sobotu snad budou v plné formě," řekl trenér SK Hranice.

Petrovice disponují solidní základnou a jejich specialitou jsou individuální akce. Hranický mančaft chce v sobotu dbát především na svoji kolektivnost.

„Je důležité, kdo toho kolik umí. Důležitější je však to, kolik je kdo ochoten ze sebe vydat. Pokud jsem si jistý, že jsme vydali ze sebe vše, dostaví se neúspěch spíše jen ojediněle," zamyslel se na závěr Rostislav Sobek.

Autor: Lubomír Budný