Ve 33. minutě ještě Ferencovi chyběl krok k zakončení, ale o pět minut později po nepovedeném odkopu Maloty skóroval hostující Hloušek hlavou na 0:1. Druhou půli zahájil průnik K. Buriána, ale jeho zakončení Malota zlikvidoval. Po uplynutí šedesáti minut se radovali domácí. Po rohovém kopu Modelského dorazil míč do sítě Zachar a vyrovnal. Po dvou minutách Ferencova hlavička skončila těsně nad bránou. Naopak to byli hosté, kteří střídajícím Žůrkem zvýšili na 1:2.

Domácí z toho byli jako opaření. V 80. minutě přišlo zaváhání obrany hostů, kterého využil domácí Henkl excelentní střelou do horního růžku a zasloužil se o konečné vyrovnání na 2:2.

„S výkonem hráčů jsem nespokojen, pochválit mohu jen Derycha, Henkla a Kufu ostatní neodvedli ani svůj standard. Bod samozřejmě beru, pro nás je to jako vítězství,“ komentoval utkání trenér Rolinc.

Sestava SK: Malota – Kuchař (51. Kundrát), R. Derych, Janíček, Henkl, Chrastina, Modelský, Kufa, Pulkert, Zachar, Ferenc (66. Hanák).

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždí SK do Otrokovic k FC Zlín B. V dalším domácím utkání se utkají hraničtí hráči s FC Elseremo Brumov v sobotu 10. dubna v 15.30 hodin­. (skF)