Cíl Hranic byl jasný – pokusit se o vítězství. Ve 33. minutě poprvé zaúřadoval hlavní rozhodčí, když zastavil A. Kušnera, který postupoval sám na branku. Ve 42. minutě se však už hosté mohli radovat, když míč putoval po ose Cvešper – Pančochář – Ferenc, který přesnou střelou k tyči zajistil Hranicím vedení.

„V přestávce se nečekaně v kabině hostů objevil dobře naladěn hlavní rozhodčí Krobot a všem se veřejně omlouval za zmařenou gólovou šanci Kušněra s tím, že si myslel, že AR2 zvedl praporek,“ stěžuje si hranický klub na svém webu. Podle informací, které jsou tam dále dostupné, prý rozhodčí dále hru zcela ovládl a Hranice už další branku nevstřelily.

„Kolem rozhodčího se šířil alkoholový dech,“ píše dále web skhranice.cz. Domácí Sklenařík poté skóre zápasu vyrovnal.

Remízu s Hranicemi fotbalisté Zlatých Hor vůbec nečekali. „Protivník byl o třídu lepší. Herně nás převýšili ve všech činnostech a nepustili prakticky k ničemu. Skóre mohlo být klidně i vyšší,“ přiznal Šumperskému deníku trenér Zlatých Hor Petr Ševčík.

TJ Zlaté Hory – SK Hranice 1:1 (0:1)

Sestava SK: Malota – Chrastina, Wojnarovský, Kundrát, Cvešper – Kuchař (Zachar), Punčochář, Málek, Březík (Kropjok) – Ferenc, Kušner (jr)