Hraničtí fotbalisté poprvé na jaře vyhráli

Hranice - Dalším kolem pokračovala o víkendu Moravskoslezská fotbalové divize. Do Hranic, které ještě letos nevyhrály, přijel Brumov. Domácí hráli téměř celé utkání v nasazení a vítězství šli naproti, což se jim také konečně podařilo.

31.3.2008

Ilustrační snímek.Foto: Deník/ Zdeněk Koza

Již od úvodního hvizdu byli aktivnější domácí fotbalisté a svého soupeře přehrávali. Výjimku tvořil nebezpečný Lysáček, bývalý hráč Sigmy Olomouc. Už v sedmé minutě se ocitl v gólové situaci hranický Ferenc. Tentýž hráč po chvíli opět zakončoval akci střelou vedle.

Ve dvacáté minutě po zahraném trestném kopu Anastazovský hlavičkoval nad branku. Avšak zahrozili i hosté. Ve 30. a následně 36. minutě nechali vyniknout brankáře Majera, který zmařil svými zákroky gólové šance soupeře. Pět minut před přestávkou z dvaceti pěti metrů napřáhl Bušina a krásnou střelou poslal Hranice do zaslouženého vedení.

Po změně stran začali aktivněji hosté. Po sérii rohů v 56. minutě Lysáček vyrovnal. Zanedlouho ovšem Modelský přímo z rohu zajistil Hranicím opět vedení – 2:1. Touto brankou dostala hra domácích znovu náboj a ti až do konce zápasu opět svého soupeře převyšovali. Když v devadesáté minutě po samostatné akci Vavřík naservíroval míč Ferencovi, pro něj už nebyl problém dopravit jej do sítě a pojistit tak cennou výhru.

„Vítězství jsme si zasloužili. Ovšem bodový zisk mohla zhatit nedůslednost obranné činnosti kolem třicáté minuty a rovněž úvod druhé půle. Za nasazení a konečně aktivnější zakončování patří hráče pochválit,“ řekli po utkání Radek Průcha a Lubomír Kubica, trenéři SK Hranice.

SK Hranice – FC Elseremo Brumov 3:1 (1:0)

Branky: 40. Bušina, 60. Modelský, 90. Ferenc – 57. Lysáček.

Sestava SK Hranice: Majer – Bočan, Král, Richter, Anastázovský – Modelský (72. Vavřík), Bušina, Málek, Ferenc – Dohnal (78. Machač), Rebenda, (82. Kufa).

(skH)

31.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 18 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba od 7,00 do 15,30hod., , Náplň práce:, Obsluha nákl. Auta Avie 100, , Požadavky:, ŘP - skupina B,C; Praxi min. 5 roků; Výhodou strojnický průkaz na kolové a smykem řízené stroje, , Nabízíme:, zvláštní prémie, , Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Lukáš Zavadil:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: zakplus@zakplus.cz;, - osobně (07,00 - 15,30hod.) na adrese: ZAK PLUS - stavba s.r.o., Polní č.p. 85, 750 02 Přerov. Pracoviště: Zak plus - stavba s.r.o., Polní, č.p. 85, 750 02 Přerov 2. Informace: Lukáš Zavadil, +420 734 447 211. Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 000 Kč Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů Operátor/ka výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Náplň práce:, jedná se o obsluhu svařovacího robota, tedy vkládání a vytahování materiálu., , Požadujeme:, dochvilnost, schopnost pracovat v kolektivu, zručnost, zodpovědnost, zkušenost ve výrobě se svařovacími roboty výhodou., , Nabízíme:, příspěvek na stravné, docházkový a výkonnostní bonus, po roce 5 dní dovolené navíc., , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: zuzana.zakova@shps.sk. Pracoviště: Shin heung cz s.r.o., Olomoucká, č.p. 306, 753 01 Hranice 1. Informace: Zuzana Žáková, . Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 20 000 Kč Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) Elektromechanik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, znalost vyhl. 50, ŘP skupiny B, spolehlivost, pozitivní přístup, manuální zručnost. Znalost cizích jazyků výhodou., , Nabízíme:, stravenky; 5 týdnů dovolené; možnost ubytování, , Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Jiří Pitner:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: dsp@dspprerov.cz;, - telefonicky (Po - Pá 07,00 - 15,00hod.) na čísle 581 209 050;, - osobně (každé pondělí od 10,00hod.) na adrese místa výkonu práce, , Místo výkonu práce: DSP Přerov, spol. s r.o., Kojetínská č.p. 2900/51, 750 02 Přerov 2. Pracoviště: Dsp přerov, spol. s r.o., Kojetínská, č.p. 2900, 750 02 Přerov 2. Informace: Jiří Pitner, +420 581 209 050. Stavebnictví - PROJEKTANT VZT 25 000 Kč AZ KLIMA a.s. hledá nové projektanty do naší pobočky Hranice na Moravě.

Fotbalisté Hranic. Ilustrační foto

Špatný závěr podzimu. Hranice nestačily na lídra divize

Fotbalisté Želatovic (v pruhovaném) v derby s Tatranem Všechovice. Foto: Pavel Hrdlička
10

Gólman Želatovic sám vyrovnal! Všechovice pak vychytal v penaltách

Podzimní běhy mimo dráhu hranickým atletům sedí

Že snesou srovnání i s velkou konkurencí nejpočetnějších závodů v regionu, předvádí na podzim hraničtí atleti všech kategorií.

Hynčica z Judo Hranice vybojoval reprezentační bronz

V sobotu 10. listopadu se sportovci z Judo Hranice vydali hned na tři závody. Navštívili Polsko, Slovensko a nedaleký Vsetín. Z každého turnaje si dovezli cenné zkušenosti a několik medailí.