Již od úvodního hvizdu byli aktivnější domácí fotbalisté a svého soupeře přehrávali. Výjimku tvořil nebezpečný Lysáček, bývalý hráč Sigmy Olomouc. Už v sedmé minutě se ocitl v gólové situaci hranický Ferenc. Tentýž hráč po chvíli opět zakončoval akci střelou vedle.

Ve dvacáté minutě po zahraném trestném kopu Anastazovský hlavičkoval nad branku. Avšak zahrozili i hosté. Ve 30. a následně 36. minutě nechali vyniknout brankáře Majera, který zmařil svými zákroky gólové šance soupeře. Pět minut před přestávkou z dvaceti pěti metrů napřáhl Bušina a krásnou střelou poslal Hranice do zaslouženého vedení.

Po změně stran začali aktivněji hosté. Po sérii rohů v 56. minutě Lysáček vyrovnal. Zanedlouho ovšem Modelský přímo z rohu zajistil Hranicím opět vedení – 2:1. Touto brankou dostala hra domácích znovu náboj a ti až do konce zápasu opět svého soupeře převyšovali. Když v devadesáté minutě po samostatné akci Vavřík naservíroval míč Ferencovi, pro něj už nebyl problém dopravit jej do sítě a pojistit tak cennou výhru.

„Vítězství jsme si zasloužili. Ovšem bodový zisk mohla zhatit nedůslednost obranné činnosti kolem třicáté minuty a rovněž úvod druhé půle. Za nasazení a konečně aktivnější zakončování patří hráče pochválit,“ řekli po utkání Radek Průcha a Lubomír Kubica, trenéři SK Hranice.

SK Hranice – FC Elseremo Brumov 3:1 (1:0)

Branky: 40. Bušina, 60. Modelský, 90. Ferenc – 57. Lysáček.

Sestava SK Hranice: Majer – Bočan, Král, Richter, Anastázovský – Modelský (72. Vavřík), Bušina, Málek, Ferenc – Dohnal (78. Machač), Rebenda, (82. Kufa).