Diváci, kteří zavítali na hranický fotbalový stadion při pěkném sobotním odpoledni, se rozhodně nenudili. Hned ve třetí minutě zápasu viděli obrovskou šanci domácích, Hoffman s Voroncovem se dostali do přečíslení dva na jednoho, první jmenovaný však situaci nevyřešil ideálně. Platilo tak pořekadlo nedáš – dostaneš. Hra se přelila na druhou stranu, Ondruška našel Jiřího Furika a pěkná akce skončila úvodním gólem utkání.

Hranice to ale nijak zvlášť nepoznamenalo. Pomohly jim dvě individuální chyby obránců Rýmařova. V 7. minutě ztrestal první z nich Alexandr Vorontsov, v 9. minutě otočil průběh duelu ve prospěch domácích krásně Michal Kuchař. Obránce Hranic udělal na pravé straně vápna kličku na levou nohu a poslal míč nechytatelně do šibenice. Rýmařov si ještě v první půli vytvořil šance na srovnání, to ovšem zatím nepřišlo.

„Fotbalově to patřilo k lepším zápasům. Oba týmy se snažily kombinovat, ve druhé půli jsme měli větší touhu s výsledkem něco udělat. Remíza je spravedlivá, my můžeme být rádi, že se nám podařilo srovnat. Máme bohužel na krajích mladé hráče, věkem dorostence, kteří se ještě dopouští některých chyb," řekl k utkání trenér Rýmařova Milan Furik.

Ve druhém poločase byly k vidění šance na obou stranách, Rýmařov si ale cílevědomě dokráčel za vyrovnáním. V 70. minutě utkání se to podařilo Danielovi Barcalovi , který uklidil do brány špatně vyboxovaný míč domácím gólmanem Tomečkou. Deset minut před koncem ještě Hranice mohly rozhodnout. Velkou šanci ale zlikvidoval brankář Rýmařova Hampel.

Trenér Hranic Alexander Bokij příliš spokojený nebyl a nelichotivá slůvka vyslal na adresu vlastního brankáře. „Utkání to bylo vyrovnané a dost fotbalové. Rýmařovu i nám se dařila rozehrávka. Potřetí ale doma vedeme a nedokážeme vyhrát. Je škoda, že se nepolepší náš brankář, který přestal poslouchat trenéra. Dnes se nedokázal po zápase ani omluvit," řekl zklamaně kouč Hranic.

SK Hranice – TJ Jiskra Rýmařov 2:2 (2:1)

Branky: 7. Vorontsov, 9. Kuchař – 3. J. Furik, 70. Barcal.

Hranice: Tomečka – Kuchař, Kundrát, Kalous, Čáp – Chrastina, Šišlák, Ferenc – Vorontsov (78. Vyka), Hoffman (46. Žoch), Lee. Trenér: Alexander Bokij.

Rýmařov: Hampel – Skrutek, Harazin, Barcal, T. Němec – M. Furik, J. Furik, Schreier (65. Lesák), R. Němec (88. T. Němec) – Ondruška, Kučera (67. Šupák). Trenér: Milan Furik.