Domácí vstoupili do utkání s jasným cílem porazit soka z Valašska a připsat si tak do tabulky důležité tři body. Na cestu za úspěchem nasměroval místní družinu po dvaceti minutách Kufa, jenž dokončil po zahrávané standardce akci, kterou mu precizně připravil Málek.

„Na obou stranách se často hrálo v šestnáctce. Hosté hrozili hlavně z rychlých protiútoků, bylo na jejich hře znát, že si zkrátka věří," poznamenal Alexander Bokij, trenér Hranic.

Ve druhé půli jeho družina přečkala také několik slibných gólovek Valmezu. Klíčovým okamžikem zápasu byla druhá trefa Hranic, pod kterou se podepsal Kušner. Vše započal Čáp, který unikl po levé straně, v akci pokračoval Orava, jehož pas našel Kušner a ten se nemýlil.

Skóre 2:0 finalizoval závěrečným hvizdem sudí, a tak tři body zůstaly na domácí půdě. „Udělali jsme také nějaké chybičky a nevyužili několik šancí. Zaplaťpánbůh, že to vyšlo a máme tři body. Nebyl to jednoduchý zápas," zhodnotil duel Bokij.

Další utkání čeká Hranice v neděli, kdy se představí na půdě Určic.

SK Hranice – TJ Valašské Meziříčí 2:0 (1:0)

Branky: 20. Kufa, 69. Kušner.

Rozhodčí: Mojžíš – Slavík, Bureš.

SK Hranice: Tomečka – Bušina, Kalous, Kufa, Čáp – Modelský, Málek, Ferenc (70. Pančochář), Orava (85. Vyka) – Lee (85. Bezděk), Kušner. Trenér: Alexander Bokij.