Fotbalistům doslova zatopilo horké počasí, diváci viděli několik nastřelených tyček i dalších šancí.

„Mohli jsme vyhrát i prohrát. To, že jsme neztratili všechny body, je určitě plus, ale na druhou stranu výhra nás mohla přiblížit ke špičce tabulky," řekl po utkání trenér fotbalistů SK Hranice Alexander Bokij.

Podle něj chyběla většině hráčů potřebná jiskra.

„Nešli po výhře za každou cenu," pokáral Bokij své svěřence.

Ti hráli na podzim se stejným soupeřem rovněž nerozhodně, tehdy však na každé straně padla jedna branka. Oba soupeře ale v tabulce dělí pěkný počet příček.

Zatímco Kravaře bojují o záchranu v soutěži, Hranice se pohybují v první pětce. Chtíč domácích po bodech byl vidět hned od začátku.

Kravaře měly ve hře více pohybu a Hraničtí se museli dlouho jenom bránit. K soupeřově brance se dostávali z rychlých protiútoků.

Po přestávce už své umění předvedli i hosté. Pěkné gólové šance si na kopačkách vytvořili Lee, Modelský, Ferenc i Kušner. Posledních deset minut ale nebylo pro Hranice zrovna nejšťastnějších.

Nejprve došlo ke zranění brankáře Kubíčka a svou několikaminutovou premiéru v družstvu mužů si odbyl dorostenec Jakub Tomečka. Zraněného Kušnera musel v 85. minutě střídat Orava.

„V každém zápase chceme samozřejmě vyhrávat. O to se pokusíme i v tom posledním," dodal Alexander Bokij.

K poslednímu utkání sezony 2012 / 2013 nastoupí Hranice v sobotu 15. června v 16.30 hodin doma proti osmému Slavičínu.

SK Kravaře – SK Hranice 0:0

SK Hranice: Kubíček (80. Tomečka) – Žoch, Kundrát, Bušina, Čáp – Modelský, Málek, Ferenc (Kufa), Pecha – Lee, Kušner (85. Orava)