První půle Hranicím vyšla, po sedmi minutách se ujaly vedení. Hned v zápětí ovšem přišel úder Hulína. Soupeř z Moravskoslezské fotbalové ligy se prosadil nejprve po rohovém kopu. Domácím se ale podařilo jít znovu do vedení díky trefě Pavla Šišláka. Spartak však dokázal opět odpovědět a do šaten se šlo za stavu 2:2. „V prvním poločase jsme proti kvalitnímu soupeři měli dobrý herní projev. Byli jsme vyrovnaným soupeřem, možná jsme měli trošku navrch. Dali jsme první gól, pak jsme ovšem dostali dvě hloupé branky," konstatoval trenér hranických fotbalistů Alexander Bokij.

Ve druhé půli Hranice nevyužily velký počet šancí. Několik tutovek spálil Hoffman, skórovat se nepodařilo ani Ferencovi. Více ze hry měl ale přeci jen Hulín. V 65. minutě tak stav utkání pouze korigoval Tomáš Chrastina. „Druhý poločas byl o neproměňování našich šancí, Hoffman neproměnil asi čtyři nájezdy na gólmana Hulína. Šance měli i další. Pak jsme dostávali zase zbytečný gól ze standardky. My jsme se prosadili jen jednou," komentoval vývoj druhé části hry Bokij.

Fotbalisté Hranic mají v přípravě dohodnuté těžké soupeře, většinou z třetí ligy. V příštím zápase však hostí Nové Sady z krajského přeboru, rádi by si tak připsali druhou zimní výhru.

SK Hranice – SK Spartak Hulín 3:5

Branky Hranic: 7. Žoch, 34. Šišlák, 65. Chrastina.

Hranice: Tomečka – Kuchař, Kalous, Kundrát, Čáp – Šišlák, Hostaša (46. Bušina), Žoch, Chrastina – Ferenc, Hoffman. Trenér: Alexander Bokij. (něm)