V utkání prohrávali i vedli, a tak výsledná remíza 2:2 byla nejspíš spravedlivá.

„V úvodu zápasu jsme byli aktivní a soupeře zatlačili. Od začátku jsme postavili Málka, který měl zkvalitnit střed hřiště a vnést do hry více klidu. Zpočátku to celkem fungovalo. Bohužel ze třetího brejku soupeře jsme inkasovali," pověděl hranický trenér Alexander Bokij.

Do poločasu však jeho svěřenci dokázali po průniku Kuchaře a zakončení Oravy srovnat a začínalo se tak od nuly.

Po hodině hry navíc domácí poslal do vedení po standardce Kundrát.

„Dostali jsme se do vedení, ale naše obranná činnost nebyla vůbec dobrá. Často jsme chybovali a soupeř toho také dokázal ještě využít," zmínil nedostatky ve hře Hranic Bokij.

Byl to právě střídající Bednář, jemuž se povedlo nasměrovat podruhé míč za záda domácího strážce branky Tomečky. Na obou stranách se hrál útočný fotbal, kterému chyběly jen další góly. Se závěrečným hvizdem byl výsledek 2:2 tím finálním.

„Utkání jsme mohli i vyhrát. Bohužel nemáme kvalitu ve finální fázi. Promarnili jsme v zápase mnoho dobrých šancí. Orava měl minimálně dvě gólové a skórovat mohl i Kušner. Musíme na tom zapracovat," zdůraznil domácí lodivod.

„Myslím si, že s remízou můžou být obě strany spokojeny. Na šance to bylo vyrovnané. Inkasovali jsme zbytečný gól do šatny. Předtím jsme zahodili stoprocentní šanci, kdy jsme v úniku nastřelili jen gólmana. Remíza je asi spravedlivá," pověděl Evžen Kučera, trenér Určic.

„Jeli jsme do Hranic s cílem neprohrát, což jsme splnili," dodal kouč hostů.

Hranice sehrají další utkání v sobotu, kdy se představí na hřišti Otrokovic a Určice v neděli od 16:30 vyzvou před zraky svých příznivců Petrovice.

SK Hranice – Sokol Určice 2:2 (1:1)

Branky: 44. Orava, 65. Kundrát – 38. Los, 75. Bednář.

Rozhodčí: Růžička – Kozubík, Stodůlka.

SK Hranice: Tomečka – Chrastina, Alaev, Kundrát, Čáp – Kuchař, Málek, Ferenc, Lee – Kušner, Orava. Střídali: Bezděk, Hoffmann, Kalous a Šimíček. Trenér: Alexander Bokij.

Určice: Nejezchleb – Ján, Skopalík, Škoda, Javořík – Hochman, Svozil, Vaněk, Los, Bokůvka – Haluza. Střídali: Zapletal, Pekař, Schön a Bednář. Trenér: Evžen Kučera.