Už v první půli Hranice byly aktivní a dostávali se do šancí. „Klidně jsme mohli vést minimálně o dvě či tři branky a nikdo by se ani divit nemohl," pověděl Karel Hodis, asistent trenéra SK Hranice. Do kabin ale šly oba celky za bezbrankového sta­vu.

Hosté byli nejspíš překvapeni jak je soupeř dokáže precizně eliminovat. „Bylo znát, že nehrají tak, jak jsou zvyklí. Vzhledem k jejich postavení v tabulce jsme očekávali tlak a ze zápasu jsme měli obavy," připustil trenérský kolega Alexandra Bokije. „Hráli jsme dobře defenzivně, nedělali jsme ani velké chyby, čímž jsme soupeře asi rozhodili," pochvaloval si.

Do druhé půle vyslal benešovský trenér hned tři nové hráče a soupeř viditelně změnil taktiku. Jejich snahu však utnul Orava, který dvěma trefami korunoval kvalitní výkon Hranic. Čtvrt hodiny před koncem dokonal triumf domácí družiny Modelský, který tak podtrhnul zasloužený zisk tří bodů.

„S kolegou Sašou jsme se shodli, že kluci hráli s větším nasazením než tomu bylo v předchozím zápase ve Slavičíně. Samotný zápas se pro nás odvíjel nad očekávání dobře. Jsme rádi za vítězství, snad to hráče nakopne do dalšího utkání," dodal s úsměvem Hodis.

SK Hranice – FC MSA Dolní Benešov 3:0 (0:0)

Branky: 50. a 60. Orava, 75. Modelský.

Rozhodčí: Streit – Čecháček, Částečka.

SK Hranice: Tomečka – Bušina, Kufa, Kalous, Čáp – Modelský, Málek, Ferenc (76. Pančochář), Orava (82. Pecha) – Kušner, Lee (88. Vyka). Trenér: Alexander Bokij.