„Že se nám daří, není náhoda. Vyhrávali jsme srdcem a dobrým přístupem," řekl trenér domácích Rostislav Sobek.

Jeho týmu se v boji s posledním příliš nedařilo. Vsetín svého soka zatlačil, Hraničtí až příliš často ztráceli míč. Ke gólu hostů to ale nevedlo, o což se zasloužil i dobrý výkon Tomečky v domácí brance.

„Soupeř hrál nátlakový fotbal vabank, ještě chtěl urvat tři body a zabojovat. Nám se ale tento měsíc daří. Hráči hráli na krev a dali do toho všechno, taky to během posledních zápasů čtyři odnesli zdravotně," připomněl Sobek. Problémy má Chrastina, Nehyba, Zezulka i David Kuchař.

Také ve druhém poločase Hranice hrozily spíše z brejků. A v 84. minutě takto také rozhodly. Sám na gólmana hostů Eliáše upaloval Adam Hrdlička a zakončení zvládl na jedničku. Symbolicky tak podtrhl vsetínské trápení.

„Šance byly na obou stranách, soupeř hrál kvalitně, nastřelil i tyč. Něco tomu asi ale chybělo," uzavřel hranický kouč. Vsetínští by si však z utkání za předvedený výkon minimálně bod zasloužili.

SK Hranice – FC Vsetín 1:0 (0:0)

Branka: 84. Hrdlička.

Rozhodčí: Silný – Lakomý, Kondler. ŽK: Vyka – Jaroš, Valigura. Diváci: 190.

Hranice: Tomečka – Vanduch (75. Frydrych), M. Kuchař, Kalous, Čáp – Lasovský, Šišlák – Hrdlička (90. Kalous), Ferenc, Vyka – Nehyba (46. Kubica). Trenér: Rostislav Sobek.

Vsetín: Eliáš – Maček (78. Cahlík), Dulík, Zezulka, Drda (46. Kocurek), Mydlář (84. Kovács), Jaroš, Kučerňák, Surovec – Matůš, Valigura. Trenér: Milan Procházka.