Vzhledem k možnosti střetu s prvoligovými či druholigovými týmy zajížděli na hřiště přijatelného soupeře – Slavoje Polná. Soupeři ze „sousední“ divize D však nakonec podlehli 1:2 a jejich pohárová cesta tak končí.

Hraničtí na východ Čech chtěli dorazit s předstihem, dát si oběd a vlétnout na soupeře. Tento plán se jim vydařil na jedničku. Už v 7. minutě totiž proměnil penaltu Radim Kundrát a hosté udrželi poločasové vedení 1:0.

Okamžitě po změně stran však srovnal Jan Bajer a stejný hráč v 79. minutě vstřelil rozhodující branku. Hranicím už se poslat zápas do prodloužení nepodařilo.

Atraktivní soupeř z 1. ligy tedy na hranický stadion nedorazí. Sportovní klub se musí soustředit na sobotní okresní derby na hřišti Přerova. To je na programu od 16.30 na stadionu v Sokolské ulici.

Fotbalisté Hranic. Ilustrační foto
Hranicím pomohl k výhře nevídaný havířovský vlastenec
Fotbalisté HFK Olomouc. Ilustrační foto
Ústí se trápí, prohrálo i v Holici

TJ Slavoj Polná – SK Hranice 2:1 (0:1)

Branky: 46. a 79. Bajer – 7. z pen. Kundrát. Rozhodčí: Sedláček – Hanáková, Hudec. ŽK: Pecina, Fadrný, Bajer – Čáp, M. Lasovský, Marek. Diváci: 175.
Hranice: Tomečka - Tomečka – L. Lasovský, Čáp, Kundrát, Novák – Šišlák, M. Lasovský – Marek, M. Kuchař, Kovařčík (60. Jemelka) – Křenek. Trenér: Radek Fojtů.