Trenér Hranic Alexander Bokij po zápase uznal kvalitu soupeře, který před 14. kolem vedl tabulku Divize E s dvoubodovým náskokem. „Hrál se celkem pohledný fotbal. Petrovice ukázaly, že zaslouženě vedou a byly hodně kvalitní," prohlásil uznale kouč Hranic.

V zápase podle něj spíš dominovaly obrany. „Šlo o to, kdo dá první gól, ale nakonec se to nikomu nepodařilo. My jsme bohužel branku soupeře moc neohrozili," zalitoval Bokij.

Směrem dopředu se Hranicím více dařilo až po přestávce. Nejblíže vedoucímu gólu byl záložník Málek, ale jeho pěkná střela z dálky gólem neskončila. Zároveň měly Hranice štěstí, když přežili několik dobrých šancí Petrovic.

„Soupeř měl o něco více šancí a dvakrát trefil tyčku. Ve druhé půlce jsme měli několik úniků, ale celkově byly Petrovice nebezpečnější," zopakoval Bokij.

Zápas proti lídrovi soutěže byl pro Hranice příležitostí bodově se přiblížit soupeři, na kterého před vzájemným duelem ztrácely pět bodů. Trenér Bokij ale zůstával na zemi. „My jsme rádi, že jsme tam, kde jsme. Před sezonou odešlo několik hráčů a sázíme většinou na mladé odchovance, kteří ještě potřebují čas," uvědomoval si hranický lodivod.

Podzimní část sezony zakončí jeho svěřenci na hřišti Mohelnice. „Bude to těžký soupeř, ale pojedeme tam se stejným cílem jako na každý zápas, a to hrát svůj fotbal," uzavřel Alexander Bokij.

SK Hranice – TJ Lokomotiva Petrovice 0:0

Hranice: Tomečka – Kuchař, Kalous, Kundrát, Čáp – Málek, Bušina (72. Žoch), Chrastina – Kušner, Lee (60. Šišlák), Vyka (55. Hoffmann). Trenér: Alexander Bokij.

Autor: ONDŘEJ KAŠLÍK