Netradičně už v dopoledním čase vstoupili hráči Hranic do konfrontace s Brumovem. „Hrálo se na umělé trávě, na které nebylo i vzhledem k úzkému prostoru možné příliš kombinovat. Byl to spíš boj o míč," zmínil Bokij.

Jeho svěřenci se snažili domácí tým překvapit, ale ve finální fázi se jim nevedlo. „Hlavně šance Kušnera a střídajícího Žocha byly gólové. Mohlo to pak vypadat jinak. Bohužel jsme nevyhrávali osobní souboje, což bylo klíčové," prozradil hostující kouč.

Ve druhém dějství se oba celky pokoušely strhnout vítězství na svou stranu, ale střelci zůstali bez úspěšného zápisu. Utkání tak skončilo bezbrankovým stavem a oba týmy se tak o body podělily.

„Konečná remíza byla zasloužená pro obě strany. Škoda, že jsme nedokázali využít své šance. Je však pravdou, že jsme zápas mohli vyhrát, ale také prohrát," připustil Bokij, který také dodal: Bylo by samozřejmě lepší pokud bychom měli po podzimu aspoň čtyřiadvacet bodů, ale těch dvacet při okolnostech, se kterými jsme se potýkali, musíme brát."

Soutěžní rok 2013 sice pro Hranice skončil, ale jeho tým ještě bude do konce měsíce plnit tréninkový program.

FC Elseremo Brumov – SK Hranice 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Hrůza – Černý, Skřítecký.

Hranice: Tomečka – Bušina, Kundrát, Kalous, Čáp – Modelský (40. Žoch), Málek, Ferenc, Pančochář – Lee, Kušner (76. Orava). Trenér: Alexander Bokij.