První šance přišla ve 13. minutě, kdy domácí Vymětalík nacentroval míč do pokutového území nabíhajícímu Jakubkovi, který pohotově vystřelil, ale brankář hostů reflexně vyrazil

na rohový kop.Ve druhé šanci již domácí nezaváhali. Na dlouhou přihrávku ze středu pole si naběhl v 16. minutě Maršálek, navezl míč do středu hřiště na hranici šestnácti metrů a křížnou střelou po zemi otevřel skore zápasu. Druhá branka padla za tři minuty. Tkáč kolmou přihrávkou uvolnil nabíhajícího Maršálka, který běžel sám na brankáře hostů, místo střely zvolil přihrávku na nabíhajícího Jakubku, a ten do prázdné brány zvýšil na 2:0. Další šance přišla ve 24. minutě. Na levé straně pokutového území se uvolnil Tkáč a prudkou přihrávkou po zemi našel zcela volného Vymětalíka, který pohotově proměnil na 3:0 . Ve 34. minutě zahrozili hosté, kdy na rohu malého vápna se uvolnil Zezulka a snížil stav na 3:1. Domácí nadále kombinovali, hráli svoji hru, ze které vyústila nejkrásnější branka zápasu. Míč na polovině soupeře u autové čáry převzal Kryzán, navezl míč ke středu hřiště a nechytatelnou střelou z 25 metrů do levého horního rohu uzavřel brankovou produktivitu domácích první půle.

Druhý poločas začal ve stejném duchu jako konec prvního poločasu .Domácí měli značnou převahu a hosté se jen sporadicky dostávali k brance domácích. Při rohovém kopu domácích

se odražený míč dostal k domácímu Smolíkovi, který po zpracování míče na prsa chladnokrevně proměnil v pátou branku.Výsledek byl rozhodnut, přesto došlo k nepříjemné situaci pro domácí.Domácí hráč Tomáš Hubka fauloval v 80. minutě hráče hostů a protože z prvního poločasu již jednu žlutou kartu měl, musel předčasně opustit hrací plochu.

Domácím to nijak neublížilo ba naopak. Křižnou střelou přes pokutové území zvýšil v 85. minutě Bušina na 6:1. Hostům z Kojetína se v závěru zápasu podařilo v 90. minutě snížit na přijatelný výsledek hráčem Spáčilem 6:2.

SK Hranice B – Kojetín B 6:2 (4:1)

Branky: Maršálek, Jakubka, Vymětalík, Kryzán, Smolík, Bušina.

Sestava SK Hranice B: Sedlák – Smolík, Hubka, Doležal, Kryzán, Vymětalík, Páleník, Bušina, Maršálek, Tkáč, Jakubka. (red)