SK Hranice – FC Hněvotín 0:1 (0:1)

Hned od úvodních minut si domácí vytvářeli kombinační nátlakovou hrou spoustu příležitostí ke vstřelení gólu. Pokusy Kundráta a Wojnarowského dorážka šla těsně nad branku, trestný kop Málka zlikvidoval brankář Běhalík. Naopak to byli hosté ve 24. minutě, kteří se z ojedinělého protiútoku prosadili. Hlavičkou přes bezmocného gólmana Bělíka poslal Hněvotín do vedení Homola. Do přestávky ve 37. minutě výborně hlavičkoval hranický Kubica, ovšem jen do brankáře.

Druhá půle začala ve stejné stylu jako první. Hraničtí stále naráželi do dobře postaveného a organizovaného obranného valu soupeře, a když už se jim podařilo tuto hráz překonat, stál v cestě brankář Běhalík. Ten byl na místě i po výborně zahraném přímém kopu Málka, když míč směřoval do šibenice.

Nic na stavu nezměnila ani série rohových kopů v samotném závěru utkání, a tak se zrodilo překvapivé vítězství Hněvotína.

„Jsem zklamaný z toho, co u nás soupeř předvedl. Přijel z těžce defenzivní taktikou, nechtěl hrát fotbal a devadesát minut se jen bránil. S výkonem svého týmu jsem spokojený, kluci hráli skvělý fotbal. Jen nás zradilo zakončení. Fotbal se ale hraje na góly a ten jsme nedali ani jeden. Naopak hosté se z náhodné šance jedenkrát prosadili a odvezli si všechny body,“ nechal se slyšet kouč poraženého celku Hranice Petr Zatloukal.

Branka: 24. Homola.

Sestavy

SK Hranice: Bělík – Kušner, Kundrát, Wojnarowski, Chrastina – Hanák, Kubica, Bušina, Málek, Modelský – Ferenc (61. Pokorný).

FC Hněvotín: Běhalík – Olbert, Zamykal, Chabičovský, Schinneck – Havlena, Skoumal (86. Vališ), Vyroubal (34. Dokoupil), Homola, Novák – Šulc. (pum)