Hraničtí šli do utkání především s úmyslem neprohrát. Zápas se jim však na začátku druhé půle vymkl z kontroly a domů si tak odvezli pětigólový příděl.

TJ Jiskra Rýmařov - SK Hranice 5:1 (1:1)

V úvodu zápasu, jakož i v celém prvním poločase, byli hosté lepší, když dobře kombinovali. Jenže první rána na branku ve 21. minutě poslala do vedení Rýmařov.

Domácí Holčák ze šestnáctky prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:0. Naštěstí o sedm minut později na centr Bušiny naběhl Žondra a hlavou vyrovnal. Hraničtí si poté ještě vypracovali velkou gólovku, ale Machač místo příhry zcela volnému Žondrovi volil střelu, se kterou si gólman poradil.

Úvod druhé půle byl pro hostující celek katastrofou, když v rozmezí deseti minut obdržel hned tři branky. Nejprve ve 46. a ve 47. minutě po hrubkách v obranné řadě.

V 55. minutě poté Večeřa prokličkoval vše, co mu stálo v cestě, a o porážce bylo definitivně rozhodnuto – 4:1. Je pravdou, že hosté se snažili o zkorigování nepříznivého skóre, ale ve své snaze příliš otevírali hru a navíc nedokázali akce dotáhnout do úspěšného zakončení.

A to byla voda na mlýn Rýmařova. Soupeř chodil do otevřené obrany a ještě deset minut před závěrečným hvizdem uzavřel krutou porážku Hranic gólem na 5:1 Dluhoš.

Branka: 22. a 47. Holčák, 50. Jiřičný, 55. Večeřa, 80. Dluhoš - 29. Žondra.

Sestava SK Hranice: Piták - Kuchař, Kundrát, Henkl, Michálek - Bušina, Málek, Modelský (82. Janíček), Valenta - Machač (81. Slivka), Žondra. Trenér: Ivan Čech.

Další utkání hrají hraničtí fotbalisté v domácím prostředí, když v sobotu 9. května od 16.30 hodin přivítají průběžně osmé Kravaře.