1. HFK Olomouc B – SK Hranice 4:2 (2:0)

V prvním poločase hráli hraničtí fotbalisté bez nasazení a důrazu v osobních soubojích, zbytečně drželi míč a jejich přihrávky byly většinou nepřesné. Domácí je tedy po zásluze potrestali dvěma brankami.

Po přestávce se po důrazné domluvě hra SK zlepšila a hrálo se většinou na olomoucké polovině, avšak bez gólového efektu. Naopak hráči 1. HFK byli v rychlých protiútocích daleko nebezpečnější a jeden z nich dokázali v šedesáté minutě využít a zvýšit své vedení již na 3:0.

Hranickým se podařilo v poslední čtvrthodině zatlačit domácí před jejich pokutové území a brankami Ference a Michálka snížit na rozdíl jediné trefy. Ve snaze o vyrovnání však hodně otevřeli hru, což se jim v samotném závěru vymstilo, když po dalším protiútoku inkasovali čtvrtou branku. Výhra 1. HFK byla plně zasloužená, neboť hraničtí doslova celý první poločas prohospodařili neúčelnou hrou bez nasazení a důrazu.

Ve druhém poločase i při zlepšeném výkonu již nedokázali výsledek utkání zvrátit.

Další přípravný zápas sehrají fotbalisté SK Hranice již ve středu 25. února od 15.30 hodin se Sokolem Kateřinice na umělé trávě v Lipníku.

V sobotu 28. února se poté utkají s družstvem Sokola Troubky na umělé trávě 1. HFK Olomouc v rámci zimního turnaje.