SK Hranice - SK Kravaře 1:0 (0:0)

První poločas bylo vidět spíše oboustranné bránění. Kravaře v podstatě za celých pětačtyřicet minut nevystřelily na domácího brankáře. Velké minuty Hranic přišly kolem úvodní půlhodiny, ovšem po sérii rohů jediná výraznější šance skončila na břevně.

Úvod druhého dějství začal pro hranické velice nešťastně. Špatnou přihrávku jinak dobře hrajícího Kuchaře musel řešit sražením útočníka před hranicí pokutového území Janíček a byl zcela oprávněně vyloučen.

Kravaře si po této události myslely, že cesta k bodům bude zřejmě jednodušší. Domácí vzniklá situace stmelila a byli to právě oni, kdo se dostával do brankových situací. O výsledku rozhodla 70. minuta. Modelský zatáhl míč po své straně, jeho centr hlavou přizvedl Žondra a pro Ference nebyl problém dobře mířenou střelou vsítit jediný gól utkání.

O deset minut později zcela zbytečně fauloval brankář hostů Hladký, dostal rovněž červenou kartu, ale přesto byl závěr utkání pro Hranice doslova hektický. Na jejich branku se valil jeden útok za druhým a domácí byli doslova přišpendleni k brance. Snaha soupeře však byla křečovitá, takže body zůstaly spravedlivě domácím.

Branka: 70. Ferenc. ČK: 46. Janíček - 79. Hladký.

Sestava SK Hranice: Piták - Kuchař, Janíček, Henkl, Michálek - Bušina (Valenta), Málek, Machač, Modelský - Ferenc (89. Ferenc) Žondra. Trenér Kuchař. Diváci: 150.

Dalším soupeřem hranických fotbalistů bude už ve středu 13. května Valašské Meziříčí, se kterým se od 16.30 utkají na domácím hřišti. O víkendu poté zajíždějí do Brumova.

Lubomír Kubica