Ještě se neodehrály ani první čtyři minuty a hosté už prohrávali. Po nedorozumění obránců Janíčka a Chrastiny se prosadil Večeřa. V dalším průběhu první půle se hra vyrovnala a Hranice se dokázaly také gólově prosadit.

Ve 25. minutě zahrával přímý volný kop z levé strany Modelský, brankáři míč vypadl a důrazný Kuchař vyrovnal. Do přestávky dokonce hraničtí fotbalisté strhli vedení na svou stranu. Ve 39. minuta poslal Kufa uličkou míč mezi obránci Zacharovi a ten neméně pěknou střelou rozvlnil síť.

Po příchodu z kabin Rýmařov sáhl hned k dvojnásobnému střídání a zvýšenou agresivitou se snažil o vyrovnání. V 50. minutě poprvé střídali i hosté, kdy se zranil Janíček a místo něj nastoupil Horník.

Hned v další minutě o osudu utkání zřejmě, jak se později ukázalo, rozhodla neproměněná šance hranického Ference, který sám před brankářem z hranice malého vápna přestřelil.

V 59. minutě po faulu opustil hřiště po pár minutách zraněný Horník. V této fázi utkání se hostům přestala dařit kombinace a soupeř se dostal do několika vyložených gólových příležitostí. A dočkal se i vyrovnání.

V 67. minutě se opět po chybě středu obrany prosadil Šupák a upravil na konečných 2:2.

V závěru utkání se snažila obě družstva strhnout výhru na svou stranu, ale výsledek se už nezměnil, když hosty podržel gólman Sobek.

TJ Jiskra Rýmařov – SK Hranice 2:2 (1:2)

Branky: 4. Večeřa, 67. Šupák – 25. Kuchař, 39. Zachar.

Sestava SK Hranice: Sobek – Chrastina, Janíček (50. Horník, 59. Žoch), R. Derych, Henkl – Ferenc, Kufa, D. Kuchař, Modelský – Fiala, Zachar.

Hraničtí fotbalisté tak na jaře stále čekají na plný bodový zisk, který věří, že získají s podporou domácích fanoušků už v příštím utkání v sobotu 24. dubna, kdy hostí v důležitém boji Velké Losiny.