Severomoravané odehráli úspěšnou sezonu a momentálně drží páté místo v tabulce, Hraničtí tak potkají na svém hřišti silného soupeře.

Na podzim remizoval celek Hranic s Novým Jičínem 0:0 
a houževnatost rivala potvrdil 
i kouč Sobek. „Bude to těžký soupeř," přiznal lodivod. Do karet mu však nehraje fakt, že 
v posledních odehraných zápasech vyřadily ze hry zdravotní problémy některé kanonýry. Lze tak očekávat změny v sestavě středomoravské­ho týmu.

„Přesto věřím, že dokážeme navázat na posledních několik utkání. Hlavně v týmovém pojetí," uvažoval trenér. Momentálních sedmatřicet bodů a desáté místo v tabulce zajistilo jeho svěřencům v setrvání v „éčkové" divizi.

Středomoravský celek vyhrál třikrát za sebou a rapidně snížil počet inkasovaných branek. Tým se semkl a dokázal porazit soky z konce tabulky. „Se Vsetínem a v Dolním Benešově to bylo kdo s koho," rekapituloval Rostislav Sobek.

Hranický mančaft postavil lodivod hlavně na vlastních odchovancích a hodlá s tím pokračovat. Zároveň přiznal, že na debaty o odchodech a příchodech nových fotbalistů nebyl zatím čas. „Věnovali jsme se naplno posledním utkáním. Chceme, aby všichni zůstali. To vědí všichni hráči s předstihem," deklaroval trenér středomoravaského celku. „Také budeme chtít dát šanci talentovaným klukům z dorostu," uzavřel kouč.

Autor: LUBOMÍR BUDNÝ