Hraničtí fotbalisté udrželi divizi i pro příští sezonu

Orlová/Hranice - Až poslední kolo Moravskoslezské divize mužů, skupiny E, muselo rozhodnout o triu sestupujících do krajského přeboru. V pásmu ohrožení byli namočeni především hraničtí fotbalisté.

16.6.2009

Ilustrační fotoFoto: Jan Rotrekl

V závěrečném utkání letošní sezony zajížděli na trávník čtvrté Orlové, kde se jim podařilo zvítězit a uchovat si tak divizní soutěž i pro příští ročník.

FK Slavia Orlová - SK Hranice 0:4 (0:1)

Od úvodu se hrál opatrný fotbal, neudělat chybu. Orlová se tímto způsobem prezentovala celé jaro – hrát ze zajištěné obrany a čekat na chybu soupeře. První střela na branku byla vyslána až v 16. minutě, skončila však vedle hranické branky.

Ve 41. minutě zahrávali domácí nepříjemný roh, brankář Pešát míč odkopl a z rychlého protiútoku se dostal do gólové pozice Modelský. Svoji šanci využil a poslal Hranice do důležitého vedení.

I druhý poločas hostujícímu celku dokonale vyšel. Prosadil se střelecky disponovaný Žondra a hraničtí vedli 2:0. V šedesáté minutě výše jmenovaný hráč využil chybně postaveného brankáře Orlové a z pětatřiceti metrů krásnou střelou rozvlnil sít za jeho zády.

Uběhly další dvě minuty a tentýž hráč zvýšil na konečných 4:0 a dovršil tak svůj hattrick během čtrnácti minut.

Branky: 48., 60., 62. Žondra, 41. Modelský.

Sestava SK Hranice: Pešák- Kuchař (83. Kundrát), Janíček, Michálek, Henkl, - Bušina (87. Pančochář), Machač, Málek, Modelský - Žondra (74. Slivka), Ferenc. Trenér Rolinc.

Tímto vítězstvím si hraničtí fotbalisté uchovali divizní příslušnost do dalšího soutěžního ročníku.

Lubomír Kubica

16.6.2009 VSTUP DO DISKUSE

Fotbalisté Hranic. Ilustrační foto

Nový kotel pomohl k dalším bodům. Hranice remizovaly s Novými Sady

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

První den v nové roli? Poslanec Vrána je normálně v práci

Nic mimořádného, ani neobvyklého. První den nově zvoleného poslance za Přerovsko Petra Vrány, který se dostal do Poslanecké sněmovny jako dvojka kandidátky hnutí ANO v Olomouckém kraji, nijak nevybočuje z běžného pracovnímu rytmu.