V závěrečném utkání letošní sezony zajížděli na trávník čtvrté Orlové, kde se jim podařilo zvítězit a uchovat si tak divizní soutěž i pro příští ročník.

FK Slavia Orlová - SK Hranice 0:4 (0:1)

Od úvodu se hrál opatrný fotbal, neudělat chybu. Orlová se tímto způsobem prezentovala celé jaro – hrát ze zajištěné obrany a čekat na chybu soupeře. První střela na branku byla vyslána až v 16. minutě, skončila však vedle hranické branky.

Ve 41. minutě zahrávali domácí nepříjemný roh, brankář Pešát míč odkopl a z rychlého protiútoku se dostal do gólové pozice Modelský. Svoji šanci využil a poslal Hranice do důležitého vedení.

I druhý poločas hostujícímu celku dokonale vyšel. Prosadil se střelecky disponovaný Žondra a hraničtí vedli 2:0. V šedesáté minutě výše jmenovaný hráč využil chybně postaveného brankáře Orlové a z pětatřiceti metrů krásnou střelou rozvlnil sít za jeho zády.

Uběhly další dvě minuty a tentýž hráč zvýšil na konečných 4:0 a dovršil tak svůj hattrick během čtrnácti minut.

Branky: 48., 60., 62. Žondra, 41. Modelský.

Sestava SK Hranice: Pešák- Kuchař (83. Kundrát), Janíček, Michálek, Henkl, - Bušina (87. Pančochář), Machač, Málek, Modelský - Žondra (74. Slivka), Ferenc. Trenér Rolinc.

Tímto vítězstvím si hraničtí fotbalisté uchovali divizní příslušnost do dalšího soutěžního ročníku.