Ta je posílena o kvalitní hráče a roli favorita výsledkově také potvrdila. Nutno však podotknout, že obraz hry tomu nenasvědčoval, když hraničtí fotbalisté byli více než vyrovnaným soupeřem.

Ovšem o zisku bodů rozhodují branky, a ne šance.

TJ VOKD Poruba – SK Hranice 4:1 (2:0)

V úvodu zápasu se spíše vyznamenávaly obranné činnosti obou družstev. Hrálo se po šestnáctky, kdy oba celky pozorně bránily. Změna stavu se zrodila ve 26. minutě, to poslal domácí do vedení Voznica.

Následně mohlo být vyrovnáno, když Pulkert postupoval sám na brankáře, jenže svoji šanci nezužitkoval. V téže situaci byl i Modelský, ale ani on neuspěl.

Naopak Poruba udeřila podruhé ve 41. minutě – po zahraném rohovém kopu Laub zvyšoval na 2:0. Po změně stran se obraz hry nezměnil. V 53. minutě Modelský snížil na 1:2 a v těchto fázích hry byly Hranice lepším týmem.

O výsledku ale rozhodla 77. minuta. Chybu ve středu hřiště využil bývalý prvoligový hráč Voznica, obešel všechny, co mu stáli v cestě včetně brankáře a svým druhým gólem rozhodl o tom, že body zůstanou v Porubě. V závěru hosté ve snaze zkorigovat výsledek ještě inkasovali Horákem a odjeli s poněkud krutou porážkou.

Branky: 26., 77. Voznica, 41. Laub, 82. Horák – 53. Modelský.

Sestava SK Hranice: P. Děreš – L. Derych (62. Bušina), Janíček, Kundrát, Henkl – Kuchař, R. Derych (88. Pančochář), Bláha, Modelský – Pulkert (86. Žoch), Ferenc (85. Talach).

Utkání třetího kola sehrají hraničtí fotbalisté v domácím prostředí, když v sobotu 22. srpna od 16.30 hodin přivítají celek Hájek a Synové.

(kub)