Přerovskému kouči dělají vrásky absence.

„Bohužel brzký návrat marodů je vyloučen. Navíc v posledním utkání se zranil Pavelka a není jisté, že bude na Hranice plně k dispozici," zmínil další komplikaci Švehlík. „Sice vypršel disciplinární trest Robinu Přikrylovi, ale netušíme, jestli s ním budeme moct počítat. Má studijní povinnosti," doplnil.

Viktorie nasbírala v pěti zápasech osm bodů, což není mnoho. „Samozřejmě tato bilance není moc dobrá. Ale vzhledem k mnoha absencím, které nás postihli na začátku sezony, musíme být spokojeni," zmínil přerovský lodivod.

Viktoriáni zvítězili v Otrokovicích a doma udolali také Brumov. „Na hráčích byla vidět chuť po vítězství. I když se nám třeba až tak nedařilo herně, tak jsme výkon kompenzovali bojovností a nasazením," pověděl Richard Švehlík, trenér Přerova.

To v Hranicích mají k úsměvu teprve daleko. Příčin dosavadních neúspěšných výsledků je dle kouče Alexandra Bokije více. „Na naší výkonnosti je bezpochyby projevila absence několika hráčů. Chybí nám brankář Kubíček, který nám na jaře vychytal několik nul, pracovně mimo v zahraničí je Kundrát a v ofenzivě postrádáme Leeho," připustil.

„Doplatili jsme také na zkrácenou letní přípravu, a to, že jsme neměli k dispozici všechny hráče. Ti v sezoně zatím nepodávají výkon, který by podávat měli. Někdy mi připadá, že přeceňují vlastní možnosti a myslí si, že to všechno půjde samo," opřel se do svých svěřenců Bokij.

„Osobně očekávám vyrovnaný zápas. Jak my, tak i určitě Hranice, budou chtít zvítězit. Možná neuvidíme pohledné utkání, ale nasazení a bojovnost na obou stranách určitě. Body potřebují oba týmy. Uvidíme, jak to nakonec dopadne," uvedl Švehlík.

„Pokusíme se samozřejmě uspět, abychom vrátili týmu pozitivní myšlení a zlepšili psychiku," dodal kouč Hranic. Zápas je na programu na hřišti Přerova v 17 hodin.