DIVIZE

SK Hranice – 1. FC Viktorie Přerov (sobota 15.30)

Okresní derby má jasného favorita. Domácí Hranice jsou ve skvělé jarní formě, o čemž svědčí deset bodů ze čtyř utkání. To předposlední Viktorka chce utéct Ústí, v minulém kole poprvé na jaře bodovala, když remizovala doma s Dětmarovicemi 1:1.

KRAJSKÝ PŘEBOR

Tatran Všechovice – TJ Slovan Černovír (neděle 15.30)

Všechovický Tatran má na jaře ty nejvyšší ambice. První duel mu vůbec nevyšel (prohra 0:3 v Zábřehu), pak ale přišly dvě výhry po penaltách. Pokud však Všechovice chtějí pomýšlet na postup do divize, musí začít sbírat všechny body. Proti 13. Černovíru by se jim to mělo poprvé na jaře podařit.

1. B TŘÍDA

Ústí B – Újezdec (neděle 10.00)

Rezerva divizního Ústí v 1. B třídě válí. Soutěž vede o bod před Pivínem a doma bude chtít vyzrát na těžkého soupeře z Újezdce. Tým z vesničky u Přerova je čtvrtý, v minulém kole v derby po velkém obratu porazil Tovačov 2:1, na podzim Ústí porazil po penaltách.

OKRESNÍ PŘEBOR

Býškovice/Horní Újezd – Stará Ves (sobota 15.30, Horní Újezd), Skalička – Prosenice (sobota 15.30), Hustopeče nad Bečvou – Lověšice (neděle 15.30), Lipník nad Bečvou B – Pavlovice u Přerova (neděle 15.30)

OKRESNÍ SOUTĚŽ

Potštát – Dukla Hranice (sobota 15.30), Hustopeče nad Bečvou B – Křenovice (sobota 15:30)