DIVIZE

TJ Sokol Ústí – FC Vsetín (neděle 10.00)

Prolomí Ústí jarní smůlu? Zlepšující se výkony pod trenérem Vojtěchem Bušinou zatím k bodům nestačily. Šanci tento fakt změnit má Sokol v neděli na domácím hřišti. Vsetín ale na jaře šokoval vedoucí Opavu na jejím hřišti, nechybělo moc a venku přehrál i silné Kozlovice.

1. A TŘÍDA

Sokol Bělotín – TJ Sokol Určice (sobota 16.00)

Venku se zatím fotbalistům Bělotína na jaře nedaří, doma ale dokázali porazit Beňov vysoko 5:2. Navázat na domácí formu chtějí v sobotu proti Určicím, které jsou na tom hodně podobně. Souboj sedmého týmu tabulky s desátým (oba celky dělí jen dva body) startuje v 16 hodin.

1. B TŘÍDA

Sokol Jezernice – FK Troubky (neděle 10.00)

Nelehký úkol mají před sebou fotbalisté Jezernice – zastavit rozjeté Troubky. Ty na jaře zatím pokaždé bodovaly, poslední dva duely ovládly za tři body a v tabulce se posunuly na páté místo, Jezernice je devátá.

OKRESNÍ PŘEBOR

Skalička – Býškovice/Horní Újezd (sobota 16.00), Opatovice B – Lipník nad Bečvou B (neděle 10.00), Bělotín B – Čekyně (neděle 16.00).

OKRESNÍ SOUTĚŽ

Dukla Hranice – Říkovice (sobota 16.00), Horní Nětčice – Brodek u Přerova B (neděle 16.00), Černotín – Hustopeče nad Bečvou B (neděle 16.00).