DIVIZE

Tatran Všechovice – SK Hranice (neděle 16.00)

Bitvu o hranický region svedou v neděli ve Všechovicích domácí fotbalisté s vedoucím týmem divize - SK Hranice. Tatran sice ještě na svém kontě nemá coby nováček ani bod, rozhodně ale nepředváděl špatné výkony a nebýt zranění, nejspíš bychom jej na chvostu tabulky neviděli. Derby favorita nemá, Hranice ale do sezony vstoupily famózně, neztratily ani bod a díky lepšímu skóre celou soutěž vedou. Jak ale dopadnou na horké půdě Všechovic?

KRAJSKÝ PŘEBOR

TJ Sokol Ústí – FK Medlov (sobota 16.00)

Po parádním vstupu do krajského přeboru fotbalisté Ústí vybouchli v Bohuňovicích poměrem 1:5. Na tento výprask chtějí rychle zapomenout. Už v sobotu hostí Medlov, který má na svém kontě po čtyřech kolech sedm bodů. Ústí chce udržet domácí neporazitelnost a v případě většího gólového příspěvku se třeba vrátit do role nejproduktivnějšího týmu soutěže. Souboj čtvrtého týmu tabulky s osmým startuje v 16 hodin.

1. A TŘÍDA

Bělotín – Kojetín (sobota 16.00)

Bělotín zažívá černé období. Po čtyřech kolech týmu patří poslední příčka tabulky se ziskem jediného bodu. Kdy jindy než doma v souboji s předposledním Kojetínem by měl Sokol konečně slavit výhru? Pozor si ale musí dávat na nestárnoucího Libora Žůrka. Exligový útočník v minulém kole zařídil dvěma góly Kojetínu první a zatím jediné tři body.

1. B TŘÍDA

Ústí B – Újezdec (neděle 10.00)

OKRESNÍ PŘEBOR

Bělotín B – Skalička (neděle 16.00), Opatovice B – Horní Nětčice (neděle 16.00), Hustopeče nad Bečvou – Potštát (neděle 16.00)

OKRESNÍ SOUTĚŽ

Černotín – Křenovice (neděle 16.00), Soběchleby – Vlkoš (neděle 17.00)

MLÁDEŽ

Žákovská divize U15: SK Hranice – Baník Ostrava (neděle 10.00, U14 od 12.00).