„Chtěli jsme navázat na výkon z Vítkovic, kde jsme právě hráli z bloku. Bohužel jsme dostali dva rychlé góly, což nás nalomilo," konstatoval Kamil Štěpaník, trenér Kozlovic.

Právě trefy Chechelenka a Šišláka byly základním kamenem budoucího úspěchu hostů.

„Byla tam ale situace, po které kluci říkali, že to byl gól. Bohužel sudí ho neuznal. Kdybychom dali ten kontaktní gól, tak si myslím, že by nás to ještě nastartovalo," poznamenal zklamaný domácí kouč.

„Chtěli jsme být od prvních minut aktivní. Hráli jsme jednoduchý fotbal a vcelku se nám dařila i kombinace. Zaplaťpánbůh, že se nám podařilo ty šance proměnit," zmínil k průběhu duelu hranický lodivod Alexander Bokij, který zároveň musel řešit komplikaci:

„V poločase se nám zranil kapitán Málek, což bylo oslabením. Museli jsme se s tím na hřišti vypořádat."

Kozlovickým se rozhodně nedala upřít snaha, ale v řadě případů jim scházel moment překvapení a také možná i větší důraz.

Hosté pak zvýšili vedení, kdy se podruhé v utkání prosadil Chechelenko.

„Myslím si, že tomu předcházela faul na Šolina. Ta třetí branka nás definitivně dorazila. Hráli jsme celý poločas do plných, ale pak už to byl jen zmar. Hranice daly tři góly a my žádný, to rozhodlo," dodal v hodnocení Štěpaník.

Jeho protějšek po delší době měl důvod k úsměvu:

„S výsledkem jsem velice spokojený i celkově s výkonem týmu," řekl Bokij, jehož potěšil i výkon dvougólového Chechelenka. „Určitě jsem s ním spokojený, dal dvě branky a navíc dobře kombinoval a připravoval šance i pro své spoluhráče."

K další utkání čeká Kozlovice v neděli, kdy se představí v Lískovci. Hranice už v sobotu doma od 16 hodin vyzvou tým Velkých Karlovic.

FK Kozlovice – SK Hranice 0:3 (0:2)

Branky: 11. a 51. Chechelenko, 12. Šišlák.

Rozhodčí: Handlíř – Slavík, Trigas. ŽK: Šolin, Koutný, Schlehr, Václavíček – Kuchař, Chechelenko. Diváků: 318.

Kozlovice: Mánek – Koplík, Mar. Král, Petráš (46. Václavíček), Heger – Šolin, Dlouhý (72. Navrátil), Schlehr, Koutný, Kaďorek – Přikryl. Trenér: Kamil Štěpaník.

Hranice: Tomečka – Kuchař, Kundrát, Kalous, Čáp – Šišlák, Alaev, Málek (25. Kušner), Vyka (56. Bušina) – Chechelenko, Hoffmann (76. Chrastina). Trenér: Alexander Bokij.